Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórki
OK, próbuję umieścić nowe skórki w moim głównym katalogu cod4 i działa tylko wtedy, gdy ładuję serwer, i muszę zmienić nazwę jak z zzz_Red_Dot_ACOG.iwd na iw_zzz_Red_Dot_ACOG.iwd żeby działał, ale problam jest blady spróbuj grać na serwerach mp (nie mój serwer mp), to nie działa.     dla twojego czasu i pomocy
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie rensmart OK, próbuję umieścić nowe skórki w moim głównym katalogu cod4 i działa tylko wtedy, gdy ładuję serwer, i muszę zmienić nazwę jak z zzz_Red_Dot_ACOG.iwd na iw_zzz_Red_Dot_ACOG.iwd żeby działał, ale problam jest blady spróbuj grać na serwerach mp (nie mój serwer mp), to nie działa. dla twojego czasu i pomocy Nie próbowałem używać żadnych niestandardowych treści dla cod4, ale możesz nie być w stanie używać własnych modeli / tekstur na niektórych serwerach, ponieważ wymuszają one sv_pure. Jednak będą tacy, którzy nie użyją sv_pure, na którym możesz grać z niestandardową zawartością. LUB nie umieściłeś ich we właściwym miejscu / nie nadałeś plikom niestandardowym poprawnych konwencji nazewnictwa.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)