Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otrzymanie zakazu IP
Ok .. Więc próbowałem uzyskać zakaz IP. Nic poważnego, tylko zakaz IP z serwera TeamSpeak. Więc raniłem, jeśli ktokolwiek mógł mi pomóc w uchwaleniu bana na IP przez zmianę / ukrycie mojego prawdziwego adresu IP i czy będzie działać na inne rzeczy, takie jak strony internetowe i / lub gry. Również, jeśli nie jest to w dobrej części forów, przenieś go
Reply
Istnieje program o nazwie proxy, który pozwoli ci ukryć / zmienić twoje IP. To jest link do ich strony internetowej: http://www.proxyway.com/ btw: ten wątek powinien prawdopodobnie przejść w sekcji PC
Reply
Dzięki, sprawdzę to na zewnątrz + powtórzę
Reply
Jeśli ktoś ma więcej informacji / sposobów na zrobienie tego postuSmile
Reply
W zależności od twojego adresu IP (statycznego lub dynamicznego) możesz odłączyć modem na 5 minut i powinien dać ci nowy. Lub jeśli wiesz jak, zmień swój adres MAC. (ponownie w zależności od typu IP i dostawcy usług internetowych)
Reply
Jeśli korzystasz z internetu przewodowego i za routerem ... możesz przejść do konfiguracji routera i przejść do WAN. Stamtąd możesz zmienić adres MAC routera i natychmiast uzyskać nowe IP od swojego ISP. Nie oznacza to, że nie wszyscy dostawcy usług internetowych są tacy sami i nie mogą od razu odnowić adresu IP ... lub w ogóle.
Reply
Jak dostać się do konfiguracji routera?
Reply
No cóż, jeśli rzeczywiście znajdujesz się za routerem, w przeglądarce internetowej, w pasku adresu typu http://192.168.0.1, który jest domyślny dla większości routerów. hasło jest zwykle admin. Będziesz musiał sprawdzić dokumenty lub podać nam markę / model routera. Przeglądając witrynę netgear wygląda jak domyślny użytkownik / hasło użytkownik: admin przełęcz: 1234
Reply
Hmmm pass nie działa I pójdę na stronę netgears i rozejrzę się, ale jeśli ktoś, kto obejdzie zakaz IP na ts z programem takim jak proxy, uderzy mnie w pm lub opublikuje tutaj z instrukcjami OK, hasło brzmiało teraz w tej chwili Lol Cant wydaje się, że to działa
Reply
Gdy tylko uzyskasz te rzeczy działające na routerze ... To wszystko jest kawałkiem ciasta ... . Wyjaśniam, jak to robię poniżej ... Ale jeśli chodzi o nazwę użytkownika i hasło, sprawdź stronę netgears zgodnie z poleceniem lub spróbuj nie używać nazwy użytkownika i po prostu używając hasła itp. Ponadto, jeśli ktokolwiek ma dostęp do twojego routera, mógł zmienić hasło ... W takim przypadku na routerze powinien znajdować się przycisk RESET, naciśnij i spróbuj ponownie użyć nazwy użytkownika / hasła. Anways, jeśli chodzi o metody, oto jak to robię z moim ... - Odłącz mój modem kablowy od Internetu -Otwórz panel sterowania routera -Przejdź do ustawień mojego adresu MAC, sklonuj go (co oznacza zmianę liczb / liter slighlty) -Zapisz zmiany -Otwórz "Połączenia sieciowe" -Odłącz moje połączenie - Ponownie podłącz mój modem kablowy -Włącz moje połączenie -hit "REPAIR CONNECTION" (odnawia twoje informacje) Nie mam pojęcia, dlaczego to działa dobrze w ten sposób ... Z kilku powodów jest to najszybszy sposób, w jaki mogę zmienić moje. Istnieją inne metody, które niektórzy lubią bardziej, ale ten jest szybki i działa dość łatwo. Nadzieja, która pomaga. -Uber
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)