Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Używanie AHK do tej pory?
kto do tej pory używa AHK? prywatne publiczne "Pomoc dla PUBG opartego na Wampa v2.7 i praca FxOxAxD" wykorzystała to, a teraz klient nie zareagował właśnie na nowy krok.
Reply
Zacytować: Originally Posted by monde kto do tej pory używa AHK? prywatne publiczne "Pomoc dla PUBG opartego na Wampa v2.7 i praca FxOxAxD" wykorzystała to, a teraz klient nie zareagował właśnie na nowy krok. ja też brachu. Każda gra ulega awarii: "[25] Battle Eye: Klient nie odpowiada." Myślę, że potrzebujemy czekać na nową aktualizację
Reply
Zacytować: Originally Posted by tommy2407 ja też brachu. Każda gra ulega awarii: "[25] Battle Eye: Klient nie odpowiada." Myślę, że potrzebujemy czekać na nową aktualizację jaka aktualizacja? ahk udpate? btw im przestał grać jak godzinę, a następnie grał ponownie bez ahk jego w porządku nie kopać, więc im nie jest miękka zbanowana? tylko wykrywany ahk
Reply
Myślę, że w przyszłym tygodniu ma na myśli anty-cheatową aktualizację.
Reply
a co powiesz na ludzi, którzy używają oprogramowania do makr? logitech?
Reply
makro liantiana (logitech) wciąż działa.
Reply
update: nowe konto wciąż używa ahk w pewnym sensie bezpieczne? usunąłem tryb autofire i myślę, że to jest powód, dla którego BE kopie mnie jednym kliknięciem
Reply
Używam akh przez 3-4 miesiące, które wciąż pozostają niewykryte
Reply
Zacytować: Originally Posted by jatt123 Używam akh przez 3-4 miesiące, które wciąż pozostają niewykryte prywatny ahk? jakiego typu? Odrzut tylko? lub auto fire?
Reply
Zacytować: Originally Posted by monde prywatny ahk? jakiego typu? Odrzut tylko? lub auto fire? Nie używaj AHK ... poświęć trochę czasu i zakoduj pomocnika myszy w C ++ lub c # (działa mi dobrze)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)