Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oprogramowanie do testowania ram.
Czy ktoś może mi doradzić w sprawie niektórych programów testujących Ram?   Cierpiałam 1 tydzień z ciągłymi awariami programu. IDA, Olly, MSN, APB, PunkBuster, IE i wiele innych.   Wszystkie różne problemy i jestem pewien, że to problem z moim ramkiem. Mówię "barankiem", ponieważ ciągle dostaję korupcyjne kopie plików / pamięci bez używania żadnych oszustów. Dzieje się tak w różnych czasach i grach, a gdy już się zdarza, plik games.exe mówi, że jest uszkodzony, a uruchomione programy również dają błędy. Miałem różne awarie ATI.dll i powoduję, że IE nie działa: S   Myślę, że to nie jest awaria HD, ponieważ ponowne uruchomienie systemu naprawia ją, dopóki nie powtórzy się. 3-4 razy dziennie to się dzieje, więc chciałbym, aby jakieś zalecane oprogramowanie sprawiło, że sprawdzisz, czy ram jest błędem i w którym szczelinie znajduje się ramka.   Mógłbym przeszukać Google, ale musiałbym, ale skoro każdy ma komputer, ktoś musi znać jakieś oprogramowanie, z którego korzystał i jest dobry na to, czego potrzebuję.
Reply
Wszystko, co wiem, to memtest Memtest86 + - Zaawansowane narzędzie diagnostyczne pamięci Więc nagraj to na dvd / usb i ustaw bios na start z dvd (wątpliwe, że możesz go uruchomić wirtualnie). Dunno, jeśli to ci pomoże, ale spróbuj. Może twój komputer właśnie widział najlepsze dni. Uruchom go na kilka (godzinę, dwie), jeśli pojawi się błąd, uruchom go ponownie, ale tylko z jednym pendrive do identyfikacji, który jest. Zawsze warto spróbować: http://hcidesign.com/memtest/
Reply
Memtest jest jedynym, z którego korzystałem. Zwykle po prostu pozwalam jej działać przez noc, aby upewnić się, że dostanie wystarczającą ilość przepustek.
Reply
Zacytować: Originally Posted by disco Memtest jest jedynym, z którego korzystałem. Zwykle po prostu pozwalam jej działać przez noc, aby upewnić się, że dostanie wystarczającą ilość przepustek. Najprawdopodobniej wtedy go użyję. Nie chciałbym, żeby wszystko sprawdzało się dokładnie, więc zostawiając je podczas snu jest w porządku?
Reply
memtest86 jest dobry, powodem, dla którego nie można uruchomić programu Windows do testowania, jest to, że sam program musi być bardzo mały i musi być w stanie przetestować całą pamięć RAM, która nie jest jeszcze używana. Może wiedziałeś i być może inni ludzie nie czytali, ale to dlatego należy go uruchomić na własną rękę.
Reply
Ponad 2000 błędów. ponieważ mam zainstalowane 4 piny uważam, że jest to zadanie 1 na raz, ponieważ "CHAN" (zakładając, że to kanał) nie działa, aby pokazać, z którego kanału pochodzą błędy EDYCJA: wykonał je 1 na 1. 3 kije przeszły i czwarty kluczowy balistix 2 gb był problemem. Usunięto go na razie, dopóki nie zostanie zastąpiony.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)