Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rust - Nieograniczone drewno z drzewa
*** TEN HACK JEST WPROWADZONY, ALE MOŻE CI NAPRAWDĘ PRACOWAĆ NA NIŻSZYCH SERWISACH VERSION! ***   Znalazłem ten hack i chciałem podzielić się nim ze społecznością   Do tego "hacka" potrzebny będzie .NET Reflector i Add-in ReflexIL.     Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz plik kopii zapasowej "Assembly-CSharp.dll"!   1. Otwórz "Assembly-CSharp.dll", znajdujący się w rust_Data> Managed folder, w .NET Reflector.   2. Wyszukaj "WoodBlockerTemp" i otwórz go.   3. Wybierz "HasWood (): Boolean".   4. Przejdź do "Tools", na górnym ekranie i wybierz ReflexIL (nowy ekran otworzy się pod "Analyzer".   5. Edytuj "ldc.r4" z "1" na "0". (oglądać obrazy ...)   6. Zapisz "Assembly-CSharp.dll" klikając prawym przyciskiem myszy na nim i najeżdżając na ReflexIL Add-in i kliknij "Zapisz jako". Pamiętaj o usunięciu części ".patched".   7. Rozpocznij rdzę.   Baw się dobrze i nie daj się złapać, uderzając w to samo drzewo zbyt długo!   EDYCJA: Dla tych z was, którzy dostają błędy, mam uploaded modded Assembly-CSharp.dll.   Link DL: http://www.filedropper.com/assembly-csharp_1       STARY   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1599x866.     NOWY   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1599x866.
Reply
Postępuj zgodnie ze wskazówkami, oszczędzając teraz! Mam nadzieję, że to działa, także jak to znalazłeś?
Reply
Czy możesz zrobić dla stos drewna?
Reply
Czy nie możemy tego zrobić w jakiś sposób z drewnem? Aha i próbowałem tego, a ilekroć trafiam na drzewo, mój char zamiera na 5 sekund i nic nie dostaję
Reply
Dzięki, ale ... jak mogę zapisać dll? #EDYTOWAĆ już odkryte, dzięki ^ ^
Reply
Zacytować: Czy nie możemy tego zrobić w jakiś sposób z drewnem? Aha i próbowałem tego, a ilekroć trafiam na drzewo, mój char zamiera na 5 sekund i nic nie dostaję Jeszcze się nie domyśliłem i nie wiem, dlaczego zamarzasz, powinno działać. Zacytować: Dzięki, ale ... jak mogę zapisać dll? Musisz kliknąć prawym przyciskiem myszy "Assembly-CSharp", a następnie najechać kursorem na Reflexil, a następnie kliknąć "Zapisz jako" i upewnić się, że zapisałeś go jako Assembly-CSharp.dll (nie po tym, jak został on załatany).
Reply
Zacytować: Originally Posted by asashi Dzięki, ale ... jak mogę zapisać dll? Kliknij prawym przyciskiem myszy Assembly-CSharp.dll w .net Reflector, a następnie Reflexil> SaveAs Również oprócz tworzenia kopii zapasowej pliku .dll.
Reply
A to działa online?
Reply
Zacytować: Napisał Dylanosaurus A to działa online? Tak działa, spróbowałem ... Po prostu nie daj się złapać pokonując to samo drzewo na zawsze haha.
Reply
Tak, naprawiłem to teraz, próbuję dowiedzieć się, jak nazywa się drewno i kamienie ... Próbuję też sprawdzić, czy uda nam się zniszczyć drzwi za jednym uderzeniem.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)