Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak prawidłowo wyczyścić HWID?
Zostałem zbanowany wiele razy, teraz mój główny i mój drugi alt, który kupiłem dostałem insta zbanowany po godzinie grania w legit. Jaki jest najlepszy sposób, aby wszystko wyczyścić.   Formatowanie okien brzmi denerwująco i tak dalej. Szczególnie instaluję na nowym dysku, ponieważ mam tylko 1 SSD, ale któregoś dnia będę chciał znowu grać w rdze legit i nie będę mógł ....
Reply
[Rust] Kompleksowy przewodnik po Post Nie jestem pewien, jak wiele z tego wątku nadal obowiązuje do dzisiejszego dnia, ponieważ jest dość stary, ale może coś tam zamieszczonego pomoże. Zobaczę, czy mogę znaleźć coś innego
Reply
Zacytować: Originally Posted by RyeQB [Rust] Kompleksowy przewodnik po Post Nie jestem pewien, jak wiele z tego wątku nadal obowiązuje do dzisiejszego dnia, ponieważ jest dość stary, ale może coś tam zamieszczonego pomoże. Zobaczę, czy mogę znaleźć coś innego dzięki, próbowałem spoofing hwid na moim ssd, identyfikator woluminu, adres mac, adres ip. Nadal nie działa rip 10 $. Chcę znowu zagrać w leg, ale nie mogę
Reply
Kupiłem nowy dysk twardy, którego używam tylko w Rust. Tylko to, co sprawdziło się u mnie
Reply
HWID: Zacytować: Numer seryjny i znacznik zasobu z obudowy systemu (pobrane z klasy WMI Win32_SystemEnclosure) Numer seryjny płyty głównej (pobrany z klasy WMI Win32_Baseboard) Numer seryjny systemu BIOS (pobrany z klasy WMI Win32_BIOS) Jeśli komputer nie jest laptopem, używany jest również adres MAC z pierwszego włączonego adaptera (Win32_NetworkAdaptorConfiguration). Źródło: https: //social.technet.microsoft.com...managergeneral Nie zajrzałem do tego tak wiele, ale powiem, że przełączanie HDD + ponowna instalacja systemu Windows nie zrobi nic przeciwko systemowi anty-hackowemu wartemu swojej soli, ponieważ nadal możesz filtrować / znajdować płyty główne i lub znaczniki BIOSu, ( nie jestem pewien, czy to robią) zawartą w HWID. Po stronie sieci ... Mają też twój adres IP. Po prostu resetowanie modemu nie stworzy ogromnej odmiany, chyba że zmieni się ISP. Mogą wykryć VPN. Wiem, że istnieje sposób przekazywania ruchu przez inny komputer, taki jak proxy, a nie taki sam jak VPN. Myślę, że nazywa się SOCKS5 Czy zastanawiałeś się kiedyś nad używaniem Virtual Box? Lub tworzenie podwójnej partycji (jedna z nich jest całkowicie sfałszowana i piracka).
Reply
Zacytować: Originally Posted by benjaminmartin HWID: Źródło: https: //social.technet.microsoft.com...managergeneral Nie zajrzałem do tego tak wiele, ale powiem, że przełączanie HDD + ponowna instalacja systemu Windows nie zrobi nic przeciwko systemowi anty-hackowemu wartemu swojej soli, ponieważ nadal możesz filtrować / znajdować płyty główne i lub znaczniki BIOSu, ( nie jestem pewien, czy to robią) zawartą w HWID. Po stronie sieci ... Mają też twój adres IP. Po prostu resetowanie modemu nie stworzy ogromnej odmiany, chyba że zmieni się ISP. Mogą wykryć VPN. Wiem, że istnieje sposób przekazywania ruchu przez inny komputer, taki jak proxy, a nie taki sam jak VPN. Myślę, że nazywa się SOCKS5 Czy zastanawiałeś się kiedyś nad używaniem Virtual Box? Lub tworzenie podwójnej partycji (jedna z nich jest całkowicie sfałszowana i piracka). TBH nawet nie wiem, będzie musiał spróbować na wszystkie możliwe sposoby, dopóki nie zadziała
Reply
Zacytować: Originally Posted by benjaminmartin HWID: Źródło: https: //social.technet.microsoft.com...managergeneral Nie zajrzałem do tego tak wiele, ale powiem, że przełączanie HDD + ponowna instalacja systemu Windows nie zrobi nic przeciwko systemowi anty-hackowemu wartemu swojej soli, ponieważ nadal możesz filtrować / znajdować płyty główne i lub znaczniki BIOSu, ( nie jestem pewien, czy to robią) zawartą w HWID. Po stronie sieci ... Mają też twój adres IP. Po prostu resetowanie modemu nie stworzy ogromnej odmiany, chyba że zmieni się ISP. Mogą wykryć VPN. Wiem, że istnieje sposób przekazywania ruchu przez inny komputer, taki jak proxy, a nie taki sam jak VPN. Myślę, że nazywa się SOCKS5 Czy zastanawiałeś się kiedyś nad używaniem Virtual Box? Lub tworzenie podwójnej partycji (jedna z nich jest całkowicie sfałszowana i piracka). Tak, myślałem o maszynie wirtualnej, czy po prostu pękałem jak Windows 7 i grałem bezpośrednio, czy też musiałbym podrobić jakieś gówno
Reply
Możesz także spróbować zainstalować system Windows na VHD.
Reply
Czy po ponownym zainstalowaniu systemu Windows naprawi bana?
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie irapthagod Czy po ponownym zainstalowaniu systemu Windows naprawi bana? próbowałem, że to nie działa w ogóle .. im szczerze mówiąc tylko na nowy komputer, bo to śmieszne
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)