Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New No Recoil (plany dla PUBG PAK EDITS!)
Cześć chłopaki, jak wiesz No Recoil naprawiony. I nie szkodzi ludziom. Rozwiązaniem jest więc usunięcie folderu "blueprints".   Ale musimy naprawić te pliki. Przesyłam je.   1- Wszystkie pociski przechodzą w ten sam sposób. 2- Pociski strzałowe przechodzą do jednego głównego punktu 3- Balisticdata, że broń może strzelać 900 metrów bez kropli   te nie działają teraz. Napraw to tutaj i zacznij szybko używać.     zobaczysz foldery w tym formacie .rar, które jest 1,2,3 ...       Te pliki nie działają, jeśli używasz, które zamierzasz zbanować. Służą do ich naprawy jeden po drugim. POBIERZ: https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=22580
Reply
czy jest to plik pak, czy tylko obejście, aby naprawić brak odrzutu?
Reply
900+ metrów LOl cool
Reply
no cóż, mój odrzut działa, a dam sobie dobrze i tak, nie ma odrzutu bez uszkodzeń Zacytować: Originally Posted by rockparassingh czy jest to plik pak, czy tylko obejście, aby naprawić brak odrzutu? Myślę, że próbuje to naprawić
Reply
Norecoil działa jedynym problemem jest dodany nodrops i inne rzeczy, takie jak ludzie nie rozprzestrzeniają się, drop kul i strzelanie shotgun.
Reply
w końcu został zbanowany po dobrym miesiącu szalejącego bez odrzutu, lmao nawet nie wściekły
Reply
chłopaki, próbowali uaktualnić zmodyfikowany folder nowymi aktualizowanymi paczkami z folderu PUBG Content? Myślę, że właśnie dlatego dostajesz awarię xD
Reply
zaczekaj zatwierdzić
Reply
Nie mogę pobrać
Reply
czy to jest wewnętrzne?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)