Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[C #] Czarna pustynia online | Edytor pamięci
Hej!   Więc ludzie, którzy próbują kodować / robić rzeczy od siebie, postanowili przesłać pełne źródło, skomentowali niektóre skomentowane części, ponieważ jest to 1 w tej chwili i skończyłem pracę kilka godzin temu, powinienem dostać najważniejszą rzecz na tym   Mam nadzieję, że możesz się czegoś nauczyć, daj mi znać!   Znowu, ponieważ to było PÓŹNE dla mnie przynajmniej ja pieprzyłem z przesunięciami i wskazówkami ja znaczę       Kod:                       attackSpeed = IntPtr. Dodaj ((IntPtr) vam. ReadUInt64 (localPlayer), 3068); // LocalPlayer Adress + Wskaźnik prędkości ataku   Jest to przesunięcie (3068), ale powiedziałem, że to wskaźnik, ponieważ jestem opóźniony: v To samo z tekstem, który mówię Adres, a nie Adres, nie przejmuj się, dziękuję.       Link do pobrania   -> https://www.unknowncheats.me/forum/d...=file&id=22518 <-
Reply
czekam na to wydanie. Nie jestem do końca pewien, co przesłałeś, ponieważ wygląda na to, że przesyłasz kilka adresów, ale tytuł mówi o edytorze pamięci. Niemniej jednak mam nadzieję, że wkrótce zostanie zatwierdzona.
Reply
Zacytować: Originally Posted by tcpliquidreal czekam na to wydanie. Nie jestem do końca pewien, co przesłałeś, ponieważ wygląda na to, że przesyłasz kilka adresów, ale tytuł mówi o edytorze pamięci. Niemniej jednak mam nadzieję, że wkrótce zostanie zatwierdzona. Cóż, próbuję powiedzieć, że jesteś w stanie zamienić go w edytor pamięci, jeśli masz wystarczającą wiedzę, bo teraz przypomina bardziej trenera używającego pamięci Zgodnie z prośbą @ asaray12 @ Vis1tor tutaj źródło
Reply
Dziękuję Lolox, jesteś najlepszym kumplem !, to będzie pomocne, nie więcej CoSMOS dla mnie 4 lata, aby uzyskać tylko 1 skan ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by kurumiNTK Dziękuję Lolox, jesteś najlepszym kumplem !, to będzie pomocne, nie więcej CoSMOS dla mnie 4 lata, aby uzyskać tylko 1 skan ... tak i teraz poczekaj kolejne 4 lata na zatwierdzenie, abyśmy mogli go pobrać
Reply
Może dzisiaj zatwierdzony.
Reply
Jeśli się nie mylę; udostępnić źródło z linkiem zewnętrznym, tak jak github jest dozwolone na tym forum. więc nie musimy czekać na zatwierdzenie. @ Lolox974 dzięki za udostępnienie tego człowieka, jesteś bardzo miłą osobą ^. ^
Reply
Nie mogę się doczekać załadowania go na github, gdy wrócę z pracy
Reply
Zatwierdzony. Dziękuję za udostępnienie.
Reply
Dzięki za wydanie! @ Lolox974 Czy wymagałoby to obejścia, aby to działało poprawnie? Sądziłem, że możemy po prostu wstrzyknąć rzeczy do bdo bez tego, jeśli zrobimy to przed załadowaniem xign
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)