Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Namiot na pulpicie RSS
Mam nadzieję, że ktoś może mi pomóc znaleźć taką aplikację.   To, czego szukam, to aplikacja, która może odbierać wiadomości z naszego intranetu, a następnie wszyscy użytkownicy podłączeni do sieci będą mogli zobaczyć przewijane namioty z wiadomościami na dole ich pulpitu tuż nad początkiem pasek zadań.   Natknąłem się na to:   http://www.ashkon.com/mwb.html   Wydaje się, że tylko wiadomości są przesyłane strumieniowo z Yahoo i Google. Chcę, aby był przesyłany strumieniowo z intranetu.   Jakieś pomysły progu, które mogą to zrobić? Każda pomoc będzie doceniona.
Reply
jaki system operacyjny? znalazłem to: http://www.lloydslounge.org/feedticker/ ale myślę, że to tylko Mac jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz je zakodować.
Reply
Czy naprawdę chcesz taki, który jest na stałe ustawiony i porusza się u dołu ekranu? Używam czytnika, który działa podobnie do programu Outlook, gdy otrzymasz wiadomość e-mail, gdy pojawi się nowy artykuł, pojawi się małe okienko z powiadomieniem w prawym dolnym rogu.
Reply
System operacyjny oparty jest na systemie Windows (XP \ 2003) Myślę, że to nie musi być naprawione i przewijane jak namiot, ale to była jedna z pomysłów, które mi przekazano. Nie wiedziałbym nawet, gdzie zacząć kodować, i nie mogę znaleźć żadnych otwartych źródeł. Jeśli natkniesz się na jakiekolwiek inne, proszę informuj mnie na bieżąco, ale doceniam odpowiedzi. + przedstawiciel dla was obojga.
Reply
Cóż, kanał RSS jest tylko dokumentem XML, dość łatwo jest sparsować dokument XML w C ++ / C #. Wystarczy, że wyświetlisz dane wyjściowe i pobierzesz je na przykład do ponownego pobrania pliku xml co 30 minut. Wątpię, byś znalazł czytnik RSS o otwartym kodzie źródłowym, ale jeśli podzielisz go na porcje, takie jak parser XML, który dałby ci podstawę do "odczytania" kanału RSS, a następnie poszukaj gdzie indziej wymagań interfejsu użytkownika.
Reply
Natknąłem się na coś, co działa doskonale, ale jestem głupi, ponieważ najwyraźniej nie mamy kanału RSS i nie mogę wymyślić, jak go stworzyć. Zrobiłem to jako test: Kod: - Szkolenie techniczne: Basic Excel </ title> <link /> <description> To tylko test3 </ description> <language> en-us </ language> </ channel> </ rss> nazwał to rssedit.pl.xml, ale najwyraźniej nie zadziała. Kiedy przechodzę do lokalizacji tego pliku, nic nie widzę.
Reply
Musisz powiedzieć przeglądarce, aby przeanalizowała go jako plik XML. Umieść to na górze. Kod:
Reply
Zrobiłem to po kilku próbach. Jeszcze raz dziękuję Turv!
Reply
Jaka jest nazwa tej aplikacji, od jakiegoś czasu szukam czegoś takiego
Reply
które są dość denerwującymi błędami wygląda na to, że muszę napisać coś jeszcze
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)