Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebujesz nowych przesunięć ...
Informator klasy został opóźniony z tym nowym klientem exe. Czy ktoś ma nowe przesunięcia? Z góry dziękuję.
Reply
Mogę próbować zapewnić ci określone przesunięcia, jeśli o nie poprosisz, ale myślę, że byłoby bardziej korzystne, gdybyś pobrał CheatEngine, przeanalizował Mono.dll i rzucił okiem na CSharpAssembly.
Reply
Zacytować: Originally Posted by killerpanda69 Mogę próbować zapewnić ci określone przesunięcia, jeśli o nie poprosisz, ale myślę, że byłoby bardziej korzystne, gdybyś pobrał CheatEngine, przeanalizował Mono.dll i rzucił okiem na CSharpAssembly. Nowa aktualizacja już dziś. Czy ktoś wie, jak daleko przesunięte zostały przesunięcia?
Reply
Zacytować: Originally Posted by killerpanda69 Mogę próbować zapewnić ci określone przesunięcia, jeśli o nie poprosisz, ale myślę, że byłoby bardziej korzystne, gdybyś pobrał CheatEngine, przeanalizował Mono.dll i rzucił okiem na CSharpAssembly. Czy wiesz, gdzie mogę znaleźć prędkość strzykawki lekarskiej, zajrzałem do publicznej klasy MedicalTool i zmieniłem prędkość 4f na 8f, ale to nie działa, pomóż. Dziękuję Ci
Reply
Zacytować: Originally Posted by killerpanda69 Mogę próbować zapewnić ci określone przesunięcia, jeśli o nie poprosisz, ale myślę, że byłoby bardziej korzystne, gdybyś pobrał CheatEngine, przeanalizował Mono.dll i rzucił okiem na CSharpAssembly. Ktoś ma kości? Mam też problem ze zdobyciem cela, by przewidzieć, gdzie jest prędkość, więc utknąłem z prostą blokadą na bankomacie aimbot ..
Reply
Jak znaleźć korekty rdzy?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)