Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje WarZ
WarZ - Informacje o produkcie   [Wersja 1.4.5]   [Project Kiwi & Njahs]     Ekran             Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 748 x 533.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 751 x 533.   Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 751 x 533.               Opis   "WarZ - Item Informations" to Program, który pokazuje wiele informacji na temat wszystkich elementów w The WarZ. To lepsze niż WarZWiki, ponieważ jest więcej informacji o przedmiotach niż na Wiki ...       Znane błędy   - Firemode pokazuje czasami błędne informacje.   - To nie jest prawdziwy błąd, ale zoom jest wyświetlany jako 10x, ponieważ jest prawdziwy.   - Długie czasy obciążenia.   Znalazłeś jakieś błędy? PM ja!       Seminarium     Virustotal (1/44, użyłem pakowacza)     1.) Pobierz ~~ Link Removed ~~.   2.) Wyodrębnij i uruchom.   3.) Aktualizacja, jeśli istnieje nowsza wersja.   4.) Zagraj w detektywa.     Ważne: Potrzebujesz .NET Framework 4.0 ++!       Pozdrawiam, Njahs
Reply
Prześlij swój plik do UnknownCheats Downloads. Łącza zewnętrzne są niedozwolone, podobnie jak pliki zawierające mechanizmy automatycznej aktualizacji.
Reply
Najlepszy oszust jest tutaj
Reply
WarZ - Informacje o produkcie [Wersja 1.4.5] [Project Kiwi & Njahs] Ekran Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 748 x 533. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 751 x 533. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 751 x 533. Opis "WarZ - Item Informations" to Program, który pokazuje wiele informacji na temat wszystkich elementów w The WarZ. To lepsze niż WarZWiki, ponieważ jest więcej informacji o przedmiotach niż na Wiki ... Znane błędy - Firemode pokazuje czasami błędne informacje. - To nie jest prawdziwy błąd, ale zoom jest wyświetlany jako 10x, ponieważ jest prawdziwy. - Długie czasy obciążenia. Znalazłeś jakieś błędy? PM ja! Seminarium 1.) Pobierz tutaj. 2.) Wyodrębnij i uruchom. 3.) Aktualizacja, jeśli istnieje nowsza wersja. 4.) Zagraj w detektywa. Ważne: Potrzebujesz .NET Framework 4.0 ++! Pozdrawiam, Njahs
Reply
To nie jest oszustwo ... Przejdź do wiki .... https://docs.google.com/spreadsheet/...VSy04ZFE#gid=0
Reply
Zacytować: Napisał DarkLinuxz To nie jest oszustwo ... Przejdź do wiki .... https://docs.google.com/spreadsheet/...VSy04ZFE#gid=0 Nigdy nie nazwałam tego oszustwem. Dlaczego powinienem używać Wiki? To znacznie więcej pracy i nie mam na to wiele czasu.
Reply
Widzę, że istnieje System.Uri i być może inne klasy sieciowe są używane. Automatyczne aktualizowanie, pobieranie i inne działania sieciowe NIE są dozwolone. #Threads Scalony
Reply
Zacytować: Pierwotnie Wysłany przez patcherPRO Widzę, że istnieje System.Uri i być może inne klasy sieciowe są używane. Automatyczne aktualizowanie, pobieranie i inne działania sieciowe NIE są dozwolone. #Threads Scalony Usunąłem funkcję aktualizacji. Cóż, zapomniałem usunąć Includes.
Reply
Dobra robota! naprawdę bardzo ładnie! Od jakiegoś czasu nie widziałem żadnych informacji o elementach, cieszę się, że widzę, że ludzie nadal się pojawiają. A zwłaszcza w dziale WarZ!
Reply
Jeśli używasz kodu learn_mores do rozpakowania plików z grami do informacji, powinieneś przyznać mu kredyt.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)