Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebny klucz szeregowy (dowolny)
Pracuję nad hackem warz z wieloma rzeczami takimi jak:   ESP Aimbot Bez odrzutu Noclip Nieograniczony sprint Ochrona zrzutu ekranu (kasuje zrzuty ekranu do 5 razy na minutę, po czym wyłącza zrzucanie) chams celuj detektorem (powiadamia cię, gdy ktoś cię celuje) tryb boga       więc jeśli chcesz mi pomóc, wyślij mi dowolny klucz, abym mógł przetestować go, gdy wyjdę z nowymi częściami hackowania i upewnię się, że jest niewykrywalny, ponieważ próbuję zrobić z niego nakładkę, a nie wstrzyknąć
Reply
tryb boga? jesteś super ambitny.
Reply
Pomyślałem, że jeśli zrobię gunnę 1, czemu nie wyjdziesz na całość, i pomyślałem, że może też spróbuję powstrzymać niektórych z koderów BS, którzy próbują po prostu nakłonić ludzi do polubienia ich, a potem nigdy nie aktualizować tam czegoś, co jeszcze raz, staram się zachować to zaktualizowałem jak najszybciej po chusteczkach i używam maleńkiej odrobiny pieniędzy, którą zostawiłem, moja jedyna rzecz to brak pieniędzy, nie jestem pewien, jak daleko mogę się posunąć, żeby szybko ją skonfigurować, tak jak jutro Ambicja jest również kluczem do sukcesu, ale bez kluczy nie mogę zrobić nic innego, a następnie zastanowić się, czy to naprawdę działa
Reply
Bez urazy, ale dopóki nie dostaniesz jakiegoś przedstawiciela, ludzie nie dadzą ci kluczy
Reply
Wydaje się, że to kiepska próba uzyskania bezpłatnego klucza.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie krullah Wydaje się, że to kiepska próba uzyskania bezpłatnego klucza. powód, dla którego pytam, jest głównie dla osób, które mają klucze gościa, ale jest tak, że mogę testować hacki, ponieważ byłoby to drogie, gdybym został zbanowany wiele razy dobrze testując hacki
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie krullah Wydaje się, że to kiepska próba uzyskania bezpłatnego klucza. Tak, i staram się tylko, żeby ludzie mnie polubili.
Reply
nie mówię o tobie, robisz świetną pracę i to mnie zainspirowało, ale byli inni ludzie, o których wiem, że pracujesz nad aktualizacją i wiem, że ciężko jest, ale pracuję również z moimi przyjaciółmi zrób to, aby był to znacznie szybszy proces
Reply
Zacytować: Originally Posted by tim0n Tak, i staram się tylko, żeby ludzie mnie polubili. Aww Hiii Timon! (Twój cham ma 72 godziny zamrożenia Grrr.) Ale imo to była moja wina! W każdym razie podoba mi się twój hack!
Reply
Nie wiem, czy to mój hack, czy po prostu losowo zakazuje ludziom dobrych wyników (czego nie wątpię).
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)