Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
potrzebujesz maski ip ... plzzz
Cześć chłopaki / dziewczęta, iv szukałem 4 sposobu na ukrycie mojego IP z różnych powodów, głównie z powodu bezpieczeństwa 4, ale wydaje mi się, że biegam w kółko. Próbuję proxy utknąłem i szukam ip maskerów / zmieniaczy, ale nie chcę płacić 4. ne1 nie mogę dostać za darmo? Im lamer 56 k, ponieważ Ius przeniósł się, ale nadal go potrzebują.
Reply
możesz sprawić, by twoja przeglądarka połączyła się poprzez ustawienia narzędzi / opcji internetowych / połączeń / sieci LAN. Możesz znaleźć serwery proxy na forach techphun.com.
Reply
Jeśli szukasz serwerów i / lub witryn, które nie widzą Twojego adresu IP, to się nie stanie !!!!!!!!! Jak powiedział netstalker, najlepiej jest użyć serwera proxy, jeśli chcesz, aby ktoś cię znalazł. Nie możesz ukryć adresu IP ani go nie mieć, adres IP jest używany do przekazywania informacji zwrotnej do właściwego użytkownika, którym jesteś Ty i adres IP, tak jak adres twojego domu na pocztę ślimaka.
Reply
co to jest serwer proxy, o którym słyszałem, powiedz mi DOKŁADNIE, co to jest ile pieniędzy to jest i gdzie mogę je uzyskać i jak to zmienia IP?
Reply
"[Serwer proxy] Odnosi się do specjalnego rodzaju serwera, który działa jako pośrednie łącze między aplikacją kliencką (np. Przeglądarką internetową) a serwerem rzeczywistym. Serwer proxy przechwytuje żądania informacji z prawdziwego serwera i gdy tylko jest to możliwe, wypełnia Jeśli nie jest to możliwe, żądanie jest przekazywane do prawdziwego serwera, na przykład: OIT obsługuje serwer proxy HTTP o nazwie wwwcache.service.osu.edu, którego zadaniem jest przyspieszenie żądań dla tych samych stron internetowych. Jeśli ktoś ostatnio poprosił o tę samą stronę, znacznie szybciej jest pobrać stronę z serwera proxy zamiast przesłać żądanie przez Internet do miejsca, w którym naprawdę znajduje się strona. " http://www.oit.ohio-state.edu/glossary/gloss3.html
Reply
ooo ..... Shady rzeczy pójdą w dół. To jedyny powód, dla którego ma się do czynienia z oszustem IP.
Reply
Twoje 56k w każdym razie. Więc nie powinno to mieć znaczenia. Dzieje się tak, ponieważ twój adres IP zmienia się po każdym połączeniu. Ale jeśli naprawdę chcesz, aby bezpieczeństwo wyglądało na coś w rodzaju "darmowych serwerów proxy publix" w wyszukiwarce Google. (Następnie w IE przejdź do "Narzędzia> Opcje internetowe", a następnie przejdź do "Połączenia", następnie "Ustawienia LAN" i wprowadź tam swój serwer proxy ")
Reply
witam jestem ip zbanowany na 3 5 assed małpie serwery w grze przez 2 dupki zwane donem i gromitem mój przyjaciel mówi, że zmienia on jego ip ręcznie kiedy on jest zbanowany ale on powiedział, że to wymaga dużo C ++ i programowania ale to działa tak może ktoś daj mi summin, aby zmienić mój ip do pobrania, jak ip cloaker / spoofer / masker, więc kiedy dołączam do gry, nie mówię, że 66.176 mówi na konsoli hosta 66.301.3, więc on mnie o tym nie wie. plz ppl
Reply
Ile razy ludzie muszą dać ci odpowiedź? Zacytować: Twoje 56k w każdym razie. Więc nie powinno to mieć znaczenia. Dzieje się tak, ponieważ twój adres IP zmienia się po każdym połączeniu. Ale jeśli naprawdę chcesz, aby bezpieczeństwo wyglądało na coś w rodzaju "darmowych serwerów proxy publix" w wyszukiwarce Google. (Następnie w IE przejdź do "Narzędzia> Opcje internetowe", a następnie przejdź do "Połączenia", następnie "Ustawienia LAN" i wprowadź tam swój serwer proxy ") - Szczęśliwa twarz
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)