Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Znacznik IP
hej jest coś takiego jak znacznik IP? mówisz, że zmieniasz swoje IP i ktoś może nadal śledzić cię z powrotem do twojego starego ip lub coś takiego?
Reply
tak, są pewne tego rodzaju rzeczy. ale nie sądzę, że mówienie o znacznikach IP jest dozwolone .... poczekaj, aż s-mod lub administrator przejdzie, mogą ci pomóc.
Reply
według mojej wiedzy nie działa poprzez śledzenie oryginalnego adresu IP, ale adresu mac modemu.
Reply
spróbuj prześledzić stary adres IP, a następnie uzyskasz odpowiedź. w większości przypadków ze starymi addysami IP mogą nie być w użyciu - czekając na dynamiczne przydzielanie itp., więc nie otrzymasz wyniku pingowania. zatem stan jest poprawny.
Reply
Oto program, którego używam. http://www.networkingfiles.com/PingF...aceexpress.htm
Reply
więc jeśli zmienię swój ip, ktoś mógłby dowiedzieć się o mnie, śledząc mój nowy ip i czy mój stary ip jest w porządku?
Reply
Wciąż możesz prześledzić, kiedy zmieniasz swoje IP, jest wiele sposobów na prześledzenie nowego
Reply
Te narzędzia nigdy nie są w 100% dokładne, aby prześledzić cię w dokładnej lokalizacji, możesz uzyskać tę samą ilość informacji za pomocą komendy traceroute (tracert)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)