Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwóch moich znajomych używało kodów i teraz gra nie działa.
Jeśli nie obsługujesz pękniętej rdzy, natychmiast zablokuj ten temat. Jestem właścicielem gry, więc nie blokuj mi tego forum   Problem:   Cześć. Nazywam się Cristian i po tym, jak dwóch moich znajomych użyło kilku przypadkowych cheatów na Rusta (Cracked 25 lutego), gra przestała działać. Jeśli uruchomią program rust.exe, nawet jeśli nie będą naciskać klawisza po upływie 3-6 sekund, gra zostanie zamknięta. Pomóżcie im.   Rzeczy, których próbowali. - {Rust unban tool} - Nie działa. (Jedno z narzędzi unbanowych mówi "Jesteś już unbanned" - Ponowna instalacja gry. - Zmieniając jego imię. - Zmiana jego zewnętrznego adresu IP i wewnętrznego!   Pomóżcie im.   Pozdrowienia.
Reply
Nie jesteś na bieżąco, jak się wydaje. Popatrz tutaj. Przeczytaj proszę o przeczytaniu części lub mojej ostatniej odpowiedzi w tym wątku
Reply
Dlaczego tak wiele osób uważa, że jest to forum pomocy technicznej?
Reply
Zacytować: Originally Posted by mantero Nie jesteś na bieżąco, jak się wydaje. Popatrz tutaj. Przeczytaj proszę o przeczytaniu części lub mojej ostatniej odpowiedzi w tym wątku Dzięki za odpowiedź. Przekazałem plikowi mojego przyjaciela, a on nie może kliknąć żadnego przycisku, z wyjątkiem wyjścia. Mówi: plik nie istnieje, nie możesz nic zrobić. Wsparcie? Dostał grę od piratów. [Rust.Client.v25.02.2014.A.S.Sver.v1069.Cracked] Szybkie pytanie . Czy musi zainstalować [REL] LumaEmu 1.3.3? znaleźć na wiesz, jakie forum ... ** Przepraszamy za podwójny post i nie mogłem znaleźć przycisku edycji.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xdemonx121 Dzięki za odpowiedź. Przekazałem plikowi mojego przyjaciela, a on nie może kliknąć żadnego przycisku, z wyjątkiem wyjścia. Mówi: plik nie istnieje, nie możesz nic zrobić. Wsparcie? Dostał grę od piratów. [Rust.Client.v25.02.2014.A.S.Sver.v1069.emulated] Szybkie pytanie . Czy musi zainstalować [REL] LumaEmu 1.3.3? znaleźć na wiesz, jakie forum ... ** Przepraszamy za podwójny post i nie mogłem znaleźć przycisku edycji. Stary, nie przeczytałeś części "PROSZĘ ODCZYTAĆ". PRZECZYTAJ TAK, to może rozwiązać twój problem. Ponownie uruchom narzędzie, aby upewnić się, że nie ma pliku LumaEmu, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. 1. Utwórz folder o nazwie "LumaEmu" w folderze Local (% localappdata%) 2. Uruchom teraz Rust i ciesz się grą (znowu)
Reply
Zacytować: Originally Posted by mantero Stary, nie przeczytałeś części "PROSZĘ ODCZYTAĆ". PRZECZYTAJ TAK, to może rozwiązać twój problem. Ponownie uruchom narzędzie, aby upewnić się, że nie ma pliku LumaEmu, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami. 1. Utwórz folder o nazwie "LumaEmu" w folderze Local (% localappdata%) 2. Uruchom teraz Rust i ciesz się grą (znowu) Nie działa. Próbował kilka razy. (Użył losowego odłamka rdzy z youtube ...) Wiem, że nie jesteś tutaj, aby rozwiązać ten problem. Czy jest jakiś inny sposób, aby mu pomóc?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie xdemonx121 Nie działa. Próbował kilka razy. (Użył losowego odłamka rdzy z youtube ...) Wiem, że nie jesteś tutaj, aby rozwiązać ten problem. Czy jest jakiś inny sposób, aby mu pomóc? Jest jeden. Aby nie pobierać złośliwego oprogramowania z przypadkowych linków na przypadkowych stronach internetowych znalezionych w losowych filmach z YouTube. To nie jest forum pomocy technicznej.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 Jest jeden. Aby nie pobierać złośliwego oprogramowania z przypadkowych linków na przypadkowych stronach internetowych znalezionych w losowych filmach z YouTube. To nie jest forum pomocy technicznej. Już wiem, że nie jest to techniczny bla bla). Ostrzegałem go, żeby nie pobierał hax. Przy okazji! Dziękuję wszystkim, którzy próbowali mu pomóc. Wciąż czekam na kogoś chętnego do pomocy.
Reply
Zacytować: NapisałDarm532 Jest jeden. Aby nie pobierać złośliwego oprogramowania z przypadkowych linków na przypadkowych stronach internetowych znalezionych w losowych filmach z YouTube. To nie jest forum pomocy technicznej. W tym przypadku tak jest. Problem jest, prawdopodobnie, spowodowany użyciem kodów. Gdzie zamierzasz poszukać wsparcia, Valve? Zdajesz sobie sprawę, że to jak narzekać na policję, że jakiś facet pomieszał kool-pomoc z twoją koką? To forum nie jest wsparciem technicznym, ale staje się wsparciem technicznym po pojawieniu się problemów związanych z oszustwami.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kenzy4g W tym przypadku tak jest. Problem jest, prawdopodobnie, spowodowany użyciem kodów. Gdzie zamierzasz poszukać wsparcia, Valve? Zdajesz sobie sprawę, że to jak narzekać na policję, że jakiś facet pomieszał kool-pomoc z twoją koką? To forum nie jest wsparciem technicznym, ale staje się wsparciem technicznym po pojawieniu się problemów związanych z oszustwami. Thx za poinformowanie go, że jest to jedyna strona, na którą mogę zwrócić się o pomoc.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)