Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarło przedmioty
tarła przedmiotów w rdzę?       Przywrócono: Dziś 1 człowiek nazywa się "Gooby", chce dać mu Metalowe Fragmenty i daje mi Broń Część 1, Broń Część 2? WTF   Przepraszam za mój zły angielski
Reply
Tak, Gobi wystawia przedmioty, odradza się wiele-wiele-WIELU KOSZ!
Reply
Czy ten wątek ma być satyrą?
Reply
Cóż .. kiedykolwiek słyszałeś o administratorach? Administratorzy mogą odradzać przedmioty ... bezużyteczny wątek / requestclose
Reply
Zacytować: Originally Posted by xenocidewiki Cóż .. kiedykolwiek słyszałeś o administratorach? Administratorzy mogą odradzać przedmioty ... bezużyteczny wątek / requestclose koleś dlaczego zawsze byłeś zdenerwowany? po prostu nie rozumiem, dlaczego denerwujesz się za odpowiedzi na pytania.
Reply
Zacytować: Napisał Genaxide koleś dlaczego zawsze byłeś zdenerwowany? po prostu nie rozumiem, dlaczego denerwujesz się za odpowiedzi na pytania. Nie denerwuję się. Niektórzy ludzie powinni nauczyć się używać mózgu, a także funkcji wyszukiwania, zamiast zalewać forum bezużytecznymi wpisami.
Reply
Zacytować: Originally Posted by xenocidewiki Nie denerwuję się. Niektórzy ludzie powinni nauczyć się używać mózgu, a także funkcji wyszukiwania, zamiast zalewać forum bezużytecznymi wpisami. Zgodziłem się z tobą.
Reply
on isnt admin: S
Reply
Zacytować: Originally Posted by FILIPOVIC on isnt admin: S Jesteś pewny?
Reply
Używając prywatnego hacka, pozwala mu tworzyć wszystko bez planu, co oznacza, że admin ma tylko takie przedmioty, jak część 1 broni
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)