Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metoda WarZ Dupe (25.12.2012)
1 krok - pobierz ProcessExplorer 2 krok - Rozpocznij grę, uruchom ProcessExplorer i znajdź swój proces i skopiuj linię formularza   -WOUpdatedOk-WOLogin ******************     Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz.   3 krok - utwórz plik .bat i dodaj to uruchom WarZ.exe -WOUpdatedOk-WOLogin ************   plik .bat umieszczony w folderze gry   Teraz możesz rozpocząć korzystanie z tego .bat i nie musisz wprowadzać danych logowania / przekazywania I możesz łatwo przedmiotów DUP.                   Originally Posted by BOKN
Reply
hej przyjacielu ta metoda użyta w tutorialu działa tylko z nietoperzami?
Reply
Zacytować: Originally Posted by leoth95 hej przyjacielu ta metoda użyta w tutorialu działa tylko z nietoperzami? LMAO może ludziom brakować więcej inteligencji.
Reply
Zacytować: Originally Posted by leoth95 hej przyjacielu ta metoda użyta w tutorialu działa tylko z nietoperzami? powinien również pracować z młotami
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial powinien również pracować z młotami To faktycznie działa, po prostu musisz zmienić nazwę pliku w .hammer W każdym razie dziękuję za napiwek, miło wiedzieć, że wciąż możemy dup
Reply
cała twoja nić była o tym, jak zrobić plik nietoperza, ale nie wyjaśniasz nawet, jak ją utworzyć ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by leoth95 hej przyjacielu ta metoda użyta w tutorialu działa tylko z nietoperzami? Mówi o pliku wsadowym, który ma rozszerzenie .bat, ale śmiałem się, gdy czytałem temat, i powiedziałem, że to dupek i nietoperz. Mam zamiar teraz odrzucić 100 bezwartościowych nietoperzy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by zoomgod Mówi o pliku wsadowym, który ma rozszerzenie .bat, ale śmiałem się, gdy czytałem temat, i powiedziałem, że to dupek i nietoperz. Mam zamiar teraz odrzucić 100 bezwartościowych nietoperzy. ok ... ale jak mogę duplikować przedmioty, jestem w inwentarzu i nie wiem jak to zrobić, pls help ... dzięki
Reply
denerwuje mnie, gdy widzę, że ludzie są tutaj i nie wiem, jak zrobić, a nawet wiedzieć, co to jest .bat
Reply
Ktoś musi wspomnieć, że ta informacja sama w sobie jest bez znaczenia, jeśli nie chcesz tego zrobić.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)