Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RELEASE] Conquer Online Autominer / Autograbber bots
Tutorial i kody napisane przez stelam. Naprawdę miła robota.     Kod dla modułu Anti-Pker:   Działa z Auto Miner.exe, który znalazłem na tej stronie. Musisz przejść do wyszukiwania, uruchomić Auto Miner.exe, a następnie uruchomić ten anty-pker. Będziesz także musiał edytować kod, na przykład zmieniając ścieżkę Auto Miner.exe, zmieniając "hasło" na własne hasło, więc po wylogowaniu, wpisz hasło, aby się zalogować. W każdym razie, jestem pewien, że " Znajdę to. Jeśli nie, inne osoby powiedzą ci, jak.   Zasadniczo to zamyka CO, gdy twoje zdrowie jest niższe niż 70%. Leczy też twoją postać tuż przed jej zamknięciem. W tym celu musisz rzucić zaklęcie uzdrawiające na F4 lub miksturę. Po ponownym zalogowaniu się ponownie go wyleczysz, a potem znów zaczniesz kopać.   Zaprojektowałem go dla koni trojańskich, ponieważ ich zaklęcie leczące wykorzystuje wytrzymałość. Wytrzymałość jest w pełni przywracana za każdym razem, gdy się logujesz. Kiedy zostaniesz zaatakowany, zamyka on CO i Auto Miner.exe. Następnie ponownie otwiera się CO po kilku sekundach lub minutach (nie pamiętam), loguje się, a następnie ponownie otwiera Auto Miner.exe i ustawia opcję upuszczania. Opcja którą ustawiłem to: upuszcza wszystkie srebro, żelazo, rudę i zatrzymuje wszystkie rudy złota na dowolnym poziomie.   To nie zadziała dla taoistów (chyba że zredagujesz to lekko, łatwo), ponieważ pasek zdrowia tao jest odrobinę inny niż pasek zdrowia innego chara. Przepraszam.   Kod dla clickonceangawile: Tak jest w przypadku Auto Mining, po prostu kliknie losowo co minutę. Więc nie będziesz zawsze wydobywania w tym samym miejscu. Użyłem tego, aby zdobyć więcej rud złota. Nie wiem, czy ma to wpływ na prawdopodobieństwo zdobycia klejnotów.     Auto grabber dla wojowników / łuczników. Auto grabber dla łuczników używających scatter ****** Auto grabber dla taoistów     Jestem niechlujną osobą. Kiedy je zrobiłem, nie zawracałem sobie głowy zmianami nazw plików i innych rzeczy. Ale to było kilka miesięcy temu, teraz nie pamiętam, które pliki kodu są dla których bota ... Przepraszam. Wezmę je mimo to, więc wpadniesz na pomysł. Jednak pliki .exe powinny działać dobrze. To tylko boty, które sprawiają, że twoja postać wędruje wokół i zabija (słabe) potwory oraz zabiera upuszczone przedmioty. Będzie również używał wszystkich elementów z dwóch ostatnich rzędów twojego ekwipunku, aby zawsze pozostało trochę miejsca na nowe przedmioty. Odkąd dałem to kilku osobom kilka miesięcy temu, zrobiłem kilka plików readme. Po prostu je przeczytaj i wszystko będzie dobrze. Jeśli masz na sobie jaskrawe czerwone lub żółte ubrania, może to być problem. Te boty szukają paska zdrowia (czerwonego) potworów, aby określić ich pozycje. Szuka również nazwy upuszczonego przedmiotu. Więc jeśli nosisz te kolory, może ciągle kliknąć swoją postać.   ******   Zrobiłem tego auto grabbera dla łuczników używających rozrzutnika, dla kogoś, kto mnie o to poprosił. Nie miałem łucznika, więc nie wiedziałem, co robić. Więc i tak próbowałem to zrobić, a on powiedział mi, że działa dobrze, ale nie regeneruje strzał, gdy masz 1 strzałę lub 3 strzały w lewo. Nie naprawiłem tego błędu, ponieważ przestałem grać zaraz po. Proponuję użyć bota wojownika / łucznika, jeśli jesteś łucznikiem i nie używaj rozproszenia. Lub spróbuj naprawić błąd, łatwo go naprawić, ale znalezienie każdego piksela zajmuje dużo czasu.     Zrobiłem też auto-uzdrawiacz, który cię uleczył / użył strzałek / automatycznie zużytego jedzenia mana. Wysłałem to gdzieś tutaj kilka miesięcy temu, ale nikt tak naprawdę nie odpowiedział, więc pominę to.       kod dla fastclick (?)   Nie pamiętam tego zbyt wiele. Myślę, że było raczej niedorzeczne. Myślę, że musisz nacisnąć "1", aby go aktywować, "2", aby go zatrzymać. Zasadniczo kliknie bardzo szybko w miejscu myszy i przytrzyma CTRL. Wygląda na to, że twój wojownik bardzo szybko będzie uderzał, ale nie złamiesz 3/4 myszy dziennie, klikając jak kretyn, ponieważ zrobi to za Ciebie.   O to chodzi. Mam nadzieję, że nadal działają; pracował dla mnie. Nie zadawaj mi pytań na ich temat   Pliki au3 są kodami   Pozostałe to skompresowane pliki wykonywalne dla bota automatycznego przechwytywania, + pliki readme.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)