Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd podczas wprowadzania meczu przy użyciu modowanych paków
Ja i mój znajomy doświadczamy tego problemu natychmiast po wejściu w mecz, powodując awarię na ekranie ładowania. Metoda działała idealnie dobrze do czasu aktualizacji. Ponieważ nie było żadnej strony klienta aktualizacji, żadnych pomysłów?
Reply
Tak, dostaję to samo. Odgadnięcie, że metoda obejścia, nie opóźnia jednak łaty.
Reply
@ modder999 również nie dostałeś żadnej strony klienta aktualizacji? Spróbuję zrobić świeżą kopię oryginalnego paku.
Reply
To dlatego, że używasz paku, żadna podłoga ani odrzut nie działają dla mnie, ale żółty gracz wciąż się kopie, może w końcu przenieśli go na serwer, może właśnie zmienili wskaźniki lub wartości w / e
Reply
Huh, myślałem, że to tylko ja. Wygląda na to, że mogę zagrać w 1 całą grę, a potem muszę powtórzyć wszystkie kroki. Bez odrzutu może zadziałać, nie do końca pewien, co go wyzwala. Będą próbować różnych kombinacji, dopóki to nie zadziała. Odpowiem z powrotem.
Reply
Ładowałem dobrze, gdy nie używam modowanych paczek.
Reply
Ok, Paks przy użyciu edycji .ini są ładowane bez awarii. Metoda nie została załatana, wystarczy, że odkryje, jaka konkretna funkcja powoduje awarię.
Reply
Usunięcie odrzutu naprawia to, niefortunne. Możesz nadal grać w jedną grę, ale możesz ją przerobić. Może, jeśli nie zmienisz odrzutu do zmniejszonego odrzutu, będzie działać.
Reply
Zacytować: Originally Posted by stcp Ok, Paks przy użyciu edycji .ini są ładowane bez awarii. Metoda nie została załatana, wystarczy, że odkryje, jaka konkretna funkcja powoduje awarię. Jeśli uda ci się znaleźć pak działający daj mi znać koleś
Reply
trzaski norelli, pakowana trawa i roślinność, a także podłogi zderzają się. Nie próbowałem jeszcze tylko złotych graczy. Sama edycja trwała 3 rundy, a następnie 25 rzutów. (5 miejsce, 12, a następnie kopnij na 10 minut).
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)