Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zablokowano już dziś wiele serwerów
co powinienem zrobić ? Zmieniłem mój identyfikator sprzętu, ale idk, co robić dalej, skasować profil, zmienić kod dostępu, zmienić zmieniacz, co powinienem zrobić, proszę, powiedz mi kilka wskazówek!
Reply
Zacytować: Pierwotnie Wysłany przez r4mp4g34 co powinienem zrobić ? Zmieniłem mój identyfikator sprzętu, ale idk, co robić dalej, skasować profil, zmienić kod dostępu, zmienić zmieniacz, co powinienem zrobić, proszę, powiedz mi kilka wskazówek! Prawdopodobnie zostałeś zbanowany przez IP. Jeśli masz adres dynamiczny: - Uruchom ponownie router - Lub skontaktuj się z usługodawcą internetowym Jeśli masz adres statyczny: - Przejdź do ustawień routera i zmień go, aby wygenerować nowy adres IP. - Uruchom ponownie router - Lub skontaktuj się z usługodawcą internetowym Uważaj jednak, aby nie zbanować zasięgu. To znaczy twój IP = 555.55.555.55 i zostanie zbanowany. Dokonujesz zmiany w IP i jest ona teraz = 555.544.444.44 i zostaje zbanowana. Niektóre serwery będą banować tak jak 555.555. *. * Twoje zdrowie.
Reply
Mam na myśli to, co mogę zrobić, jedyne co robię to zmiana mojego identyfikatora sprzętu, ale idk, co jeszcze powinienem zrobić czy powinienem zmienić mój kod dostępu? mój Guid? nowy profil lub co powinienem zrobić? Oszukałem serwer dominacji zona cod4, a teraz idk, jak usunąć ten ban lub lepiej powiedzieć, co mogę zrobić, aby grać na tym serwerze ponownie bez wydawania pieniędzy
Reply
Zacytować: Pierwotnie Wysłany przez r4mp4g34 Mam na myśli to, co mogę zrobić, jedyne co robię to zmiana mojego identyfikatora sprzętu, ale idk, co jeszcze powinienem zrobić czy powinienem zmienić mój kod dostępu? mój Guid? nowy profil lub co powinienem zrobić? Oszukałem serwer dominacji zona cod4, a teraz idk, jak usunąć ten ban lub lepiej powiedzieć, co mogę zrobić, aby grać na tym serwerze ponownie bez wydawania pieniędzy Dosłownie powiedziałem ci, co masz robić ... Jeśli nie chcesz tego zrobić, to zostaniesz tam zbanowany.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie x33x Dosłownie powiedziałem ci, co masz robić ... Jeśli nie chcesz tego zrobić, to zostaniesz tam zbanowany. Zakazują one przez player4 codid tak jak ten 2285210655. Musimy wiedzieć, do jakiego gracza jest ograniczony.
Reply
nie ma mowy ... idk jak zmienić identyfikator gracza .... próbowałem go z IP, ale nie działa
Reply
Jeśli nie masz nic do zrobienia, dlaczego po prostu nie zainstalujesz nowej wersji gry?
Reply
... ktoś ma naprawę?
Reply
Ponieważ prawdopodobnie jesteś zbanowany przez IP i nie możesz zmienić adresu IP ... Twoja ostatnia instancja to VPN. Możesz znaleźć kilka gównianych darmowych z niektórymi googlami, ale twoje wrażenia z gry będą znacznie gorsze, jeśli nie znajdziesz szybkiego (płatnego) vpn
Reply
Zacytować: Originally Posted by jake95 Ponieważ prawdopodobnie jesteś zbanowany przez IP i nie możesz zmienić adresu IP ... Twoja ostatnia instancja to VPN. Możesz znaleźć kilka gównianych darmowych z niektórymi googlami, ale twoje wrażenia z gry będą znacznie gorsze, jeśli nie znajdziesz szybkiego (płatnego) vpn Tak, zgadzam się z jake95. VPN jest w porządku, ale twój PING przekroczy 100/200, jeśli nie korzystasz z płatnego.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)