Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PUBG wstrzykuje się do gry i robi kreację
Cześć chłopaki, Tak więc mam podstawowy działający kod ESP (bez odszyfrowywania, który aktualizuję za każdym razem, gdy aktualizacje gry). Ale do tej pory robiłem wszystkie wstrzykiwanie i testowanie na zawieszonym gaame z BE wyłączonym. Będę używał idealnego wtryskiwacza do wstrzykiwania mojego kodu i uruchamiania rzeczy, ale słyszałem, że BE nie pozwala tworzyć wątków w grze. Czytałem gdzieś, że będę musiał zrobić wszystko w głównym kodzie DLL bez nowych wątków. Czy to prawda? Czy jest jakiś sposób, aby stworzyć nowe wątki w grze?
Reply
Nie możesz tworzyć wątków w PUBG. Jeśli utworzysz wątkowy battleye cię złapie.
Reply
Mam właściwie to samo pytanie co OP. Czy wątek przejmuje rozwiązanie tego problemu? Czy ktoś może udzielić odpowiedzi?
Reply
BEDaisy.sys zainstaluj to, aby monitorować nowe wątki
Reply
Zacytować: Napisał Sekkai BEDaisy.sys zainstaluj to, aby monitorować nowe wątki Osobiście to była jedyna informacja, której potrzebowałem. Dziękuje! (Upvoted)
Reply
@ Revolution99 czy to oznacza, że mogę po prostu wywołać PsRemoveCreateThreadNotifyRoutine i powinniśmy być w stanie tworzyć nowe wątki? Czy możecie potwierdzić, czy to dobrze?
Reply
Użyj tej metody https://www.unknowncheats.me/forum/1869089-post1.html
Reply
Zacytować: Napisał legendę legendkiller081 @ Revolution99 czy to oznacza, że mogę po prostu wywołać PsRemoveCreateThreadNotifyRoutine i powinniśmy być w stanie tworzyć nowe wątki? Czy możecie potwierdzić, czy to dobrze? Wyłączenie notfikacji nie pomoże, battleye nadal może przesuwać wątek i jeśli punkt wejścia nie zostanie wyrównany do modułu legit, zostaniesz zbanowany.
Reply
Zacytować: Originally Posted by RangeMachine Wyłączenie notfikacji nie pomoże, battleye nadal może przesuwać wątek i jeśli punkt wejścia nie zostanie wyrównany do modułu legit, zostaniesz zbanowany. duże słowo kluczowe, które "StackWalk" chciałoby dodać, dotyczy niemal wszystkiego, co obejrzy BEye włączając DXHooki.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)