Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgromadzenie WTF
Myślałeś, że ten tytuł oznacza to, co ci zrobił zespół kurwa? DIDNT YOU !? ZBYT ZŁY. JESTEŚ W BŁĘDZIE. To oznacza WHATEVER THE FUCK Assembly. K?   W każdym razie, nudziłem się dzisiaj i zacząłem pieprzyć się z montażem, i zardzewiałe, więc musiałem ponownie wykonać wszystkie moje zmiany. Pomyślałem, że po to tutaj. Nazywa się "Whatever the fuck", ponieważ zmieniłem wszystko, co chciałem zmienić. nie znajdziesz tu pełnej listy "funkcji". Dekompiluj i wyeksportuj, a następnie porównaj zmiany, jeśli chcesz tak bardzo wiedzieć.   Funkcje "Główne" (najważniejsze): (Rzeczywiste) NoSpread (Rzeczywiste) NoRecoil (Rzeczywisty) NoSway Brak obrażeń upadkowych "Celownik" Głupia Pieprzona Duża Prędkość Pocisków Edytuje, aby skakać, może skakać częściej, podczas przesuwania itp. Can Always Sprint, może strzelać podczas sprintu itp. Itp. Rapid Bow Fire (Kinda) i czas przeładowania. Większa odległość interakcji (bez przeszkód) Dalszy dystans wręcz / FOV (używany do pracy, nieprzetestowany na 107) Gra cały czas traktuje Cię jako programistę / administratora, więc możesz korzystać z kamery debugującej, przeglądać ściany i tym podobne. Shoot Through Shit (Bez przeszkód, pociski same w sobie nie mogą "przejść"). Stawka badawcza 100% (lolnonotreallyjustatroll) Nie musisz czekać, aż twój pistolet / łuk "rozwinie się". Po prostu celuj i strzelaj. Kucasz przy prędkości sprintu. Inne gówno, którego nie pamiętam.   ---------------------------------- Jest jeszcze kilka innych rzeczy, takich jak nieskończona amunicja, semi-godmode, wyłączanie kolizji i speedhack bez naruszania i gówna, ale pomyślałem, że zostawię to wszystko z tego.   K baw się dobrze i przygotuj się na poprawki!   Pobieranie:   DB107 (Bugfix)   Stare wersje:   DB107   Inne informacje: Jeśli potrzebujesz instrukcji użycia tej szansy, nie powinieneś jej używać na początku.   WYKORZYSTYWAĆ WYŁĄCZNIE KRAKOWANĄ (EMULOWANĄ) GATUNKĘ Inna edycja: NIE używaj zwykłych poleceń administratora, takich jak "noclip" lub "ban". prawdopodobnie zostaniesz automatycznie zbanowany. Używaj tylko takich poleceń jak debugcamera, które nic nie robią na serwerze
Reply
Nice; D
Reply
To dotyczy pękniętej rdzy, prawda?
Reply
Zacytować: Originally Posted by krn888 To dotyczy pękniętej rdzy, prawda? Tak. Chyba, że chcesz być zbanowany.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Defender2010 Tak. Chyba, że chcesz być zbanowany. Dzięki tobie, możesz nauczyć mnie bardziej, jak rdzewiejesz się dla siebie, nie znam wartości do edycji z reflektorem
Reply
Jak zainstalować?
Reply
Dziękuję Defender za to. Czeka na zatwierdzenie.
Reply
Jesteś legendą.
Reply
Gra cały czas traktuje Cię jako programistę / administratora, więc możesz korzystać z kamery debugującej, przeglądać ściany i tym podobne. Czy to pokazuje logi?
Reply
eksperymentalny? czy będzie działać z kodem v1367
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)