Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blaser mag z 99 kulami?
Ktoś właśnie opublikował kilka screenów z Blaserem z 73 kulami w lewo i oddzielnym magem z 99 rundami w środku! Ktoś ma informacje na ten temat, czy wiem, jak to zrobić?   Link -> http://forums.playwarz.com/showthrea...-method-is-out
Reply
Mógł użyć CE, aby zmienić wartości i zrobić zrzut ekranu: 9
Reply
Nie, najwyraźniej jest to związane z pewną nową metodą dupe. Według Artemisa (wiem, wiem), ludzie postanowili zamienić jedzenie w amunicję i C-Mags w "snajper C-Mag".
Reply
Nie miałbym nic przeciwko posiadaniu takiej ilości amunicji XD, jeśli ktokolwiek odkryje błąd, byłoby to bardzo cenne, gdyby je udostępnili
Reply
Zacytować: Napisał Shanks13 Nie, najwyraźniej jest to związane z pewną nową metodą dupe. Według Artemisa (wiem, wiem), ludzie postanowili zamienić jedzenie w amunicję i C-Mags w "snajper C-Mag". Tak, ale bardzo łatwo jest znaleźć wartość amunicji w CE (Cheat Engine) i po prostu zmienić ją na cokolwiek chcesz .. (Jest to serwer jednostronny, więc nie będzie działać, ale wartość nadal będzie obowiązywać.) P: Więc może to być troll, który zrobili.
Reply
Nie, to prawda, nowy dupek już jest.
Reply
Kiedy więc usłyszymy o tym, Loot jest gówniany, więc możemy zdobyć więcej amunicji i pvp; ) wygrać / wygrać
Reply
http://i.imgur.com/5JQUpBuh.jpg Image - TinyPic - Darmowy hosting zdjęć, udostępnianie zdjęć i hosting filmów
Reply
Jeśli dobrze rozumiem, to nie jest to duplikat, ale oprogramowanie innych firm. Koleś, który go rozdawał, przestał, więc powodzenia w znalezieniu źródła.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Alfanan123 Tak, ale bardzo łatwo jest znaleźć wartość amunicji w CE (Cheat Engine) i po prostu zmienić ją na cokolwiek chcesz .. (Jest to serwer jednostronny, więc nie będzie działać, ale wartość nadal będzie obowiązywać.) P: Więc może to być troll, który zrobili. No dobrze, może to troll, że ktoś próbuje stworzyć dodatkową pracę dla programistów. Każdy twórca hackera na tej stronie wie, czy jest to możliwe? Zacytować: Napisał Shanks13 Jeśli dobrze rozumiem, to nie jest to duplikat, ale oprogramowanie innych firm. Koleś, który go rozdawał, przestał, więc powodzenia w znalezieniu źródła. Źródło tej informacji? Zacytować: Napisał Shanks13 Nie, najwyraźniej jest to związane z pewną nową metodą dupe. Według Artemisa (wiem, wiem), ludzie postanowili zamienić jedzenie w amunicję i C-Mags w "snajper C-Mag". Niektórzy pisali o tym także na forach warz, ale w tej chwili słyszę tylko te pogłoski
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)