Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WarZ Launcher
Ok, więc chcę z dumą ogłosić mój launcher WarZ.       Nie sądzę, że powinienem wyjaśnić, jak to działa, pozwól mi odpowiedzieć na twoje pytania !!!     P: U noob, twój launcher ukradnie moje hasło.   Odp: możesz użyć narzędzia HTTP Analyzer, aby zobaczyć, że mój launcher wysyła żądania tylko do serwera Warz API     P: jak mogę to sprawić?   Odp .: włóż plik WarZ Launch.exe do folderu warz i uruchom go     P: ok, ale jaka jest różnica między oryginalnym launcherem?! 1   Odp .: mój launcher zapewnia gotowy "WO_Login"     P: hmm, i co mogę zrobić z tym "WO_Login"?   Odp .: możesz uruchomić kilka kopii warz w sandboxie (tak mi się wydaje)     Mój launcher nie sprawdza WarZ dla aktualizacji (zostanie dodany wkrótce)   Pobierz: http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=9281
Reply
Nie zapomnij przesłać swojego pliku do unknowncheats
Reply
Czy mogę w ten sposób otworzyć 2 WarZ's i dupe?
Reply
Co znaczy Ban?
Reply
Cóż, nie mogę edytować mojego postu tak źle link postu tam. NIEPOWTARZALNE - Gry wieloosobowe i kody do gier - WarZ Launcher 1.1
Reply
Dodano dla Ciebie link do pobrania w wątku. Bądź cierpliwy podczas gdy jest on moderowany, ponieważ w tym przypadku plik ten musi być analizowany głębiej.
Reply
Mam nadzieję, że to jest coś dobrego
Reply
co mogę z tym zrobić? czy mogę zrobić dupe i to wszystko, jak to robię?
Reply
niezły pomysł na zapisywanie rzeczy w folderze WarZ, większość anticheatów zaczyna od skanowania własnego folderu ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more niezły pomysł na zapisywanie rzeczy w folderze WarZ, większość anticheatów zaczyna od skanowania własnego folderu ... Zostało przetestowane, antikat warz nie skanuje jego folderu po uruchomieniu
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)