Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wzywając konwencję
hej ludzie, mam jakiś brunch pytań ...   konfiguruję moje studio graficzne, chciałbym użyć konwencji _stdcall, ale mam pewne pytanie, jeśli ustawiam konwencję __stdcall, każda próżnia również używa konwencji stdcall lub zawsze muszę umieścić tam, gdzie jest potrzeba, konwencję jako __stdcall ... Również inne pytanie, czy istnieje funkcja, która działa z inną konwencją, może powodować problem lub coś innego?       Dziękuję Ci...
Reply
1- Możesz ustawić domyślną konwencję wywołania z ustawień Visual Studio ==> http://gyazo.com/28cacdd606706f1d86f107d07291d23d więc na wypadek, gdyby nie napisałeś jawnie konwencji wywoławczej, której możesz użyć, kompilator użyłby domyślnej ... W zależności od kompilatora, niektórzy mogą dostosować konwencję wywołującą tylko do optymalizacji .... 2- Wszystko zależy od sposobu przekazywania parametrów i sposobu czyszczenia stosu ... więc w niektórych przypadkach, jeśli użyjesz niewłaściwej konwencji wywoływania, możesz uszkodzić stos prowadzący do awarii.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie P3RV 1- Możesz ustawić domyślną konwencję wywołania z ustawień Visual Studio ==> http://gyazo.com/28cacdd606706f1d86f107d07291d23d więc na wypadek, gdyby nie napisałeś jawnie konwencji wywoławczej, której możesz użyć, kompilator użyłby domyślnej ... W zależności od kompilatora, niektórzy mogą dostosować konwencję wywołującą tylko do optymalizacji .... 2- Wszystko zależy od sposobu przekazywania parametrów i sposobu czyszczenia stosu ... więc w niektórych przypadkach, jeśli użyjesz niewłaściwej konwencji wywoływania, możesz uszkodzić stos prowadzący do awarii. i tak, mówiłem o konwencji VS z kompilatora .. przydatne informacje dziękuję REPPP!
Reply
Ustawiając domyślną konwencję wywoływania w ustawieniach kompilatora, każda funkcja, która nie ma jawnie określonej konwencji wywołania, dziedziczy domyślną. Jeśli jawnie określisz inny na funkcji, to zastąpi to ustawienie domyślne. Korzystanie z innej konwencji telefonicznej nie powinno sprawiać kłopotów w zwykłym programie, ale jeśli zaczynasz od objazdów, możesz zajrzeć do dokumentacji. http://www.codeproject.com/Articles/...ns-Demystified
Reply
dlaczego ciągle tworzysz wątki dla podstawowych pytań, na które można odpowiedzieć przez 2-sekundowe google?
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more dlaczego ciągle tworzysz wątki dla podstawowych pytań, na które można odpowiedzieć przez 2-sekundowe google? ponieważ nie jestem perfekcjonistą, jak ktoś z tej niesamowitej społeczności ... i wolę słuchać opinii innych programistów. co może być bardzo przydatne dla reszty forum i wielu innych osób. dziękuję za twoją bezużyteczną odpowiedź.
Reply
Zacytować: Originally Posted by z32 ponieważ nie jestem perfekcjonistą, jak ktoś z tej niesamowitej społeczności ... i wolę słuchać opinii innych programistów. co może być bardzo przydatne dla reszty forum i wielu innych osób. dziękuję za twoją bezużyteczną odpowiedź.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sk0r Samodzielne badanie rzeczy liczy się z podstawowymi wymaganiami programisty. Na takie pytania można łatwo odpowiedzieć dzięki wiedzy Google i Visual Studio. dobrze powiedziane. niektórzy ludzie zapominają, że nauka dotyczy podróży, a nie celu. nauka umiejętności uczenia się to najważniejsza umiejętność, którą każdy może zdobyć! to wszystkie małe fakty losowe zebrane po drodze, które budują ogólny fundament i pomagają ci robić postępy w robieniu nowych rzeczy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by z32 ponieważ nie jestem perfekcjonistą, jak ktoś z tej niesamowitej społeczności ... i wolę słuchać opinii innych programistów. co może być bardzo przydatne dla reszty forum i wielu innych osób. dziękuję za twoją bezużyteczną odpowiedź. To nie jest bezużyteczna odpowiedź, to ważny punkt. Nie sądzę też, że rozumiesz, co znaczy słowo perfekcjonizm. To nie znaczy, że jestem doskonały, wiem, że nie jestem. Nikt tutaj nie jest idealnym koderem. Wszyscy mamy nasze pułapki. Oznacza to po prostu, że staram się osiągnąć tak blisko, jak "doskonały", jak mogę. Których każdy koder powinien idealnie. A teraz powiedz, przestań być taką cipką, porzuć swoją żal i zachowuj swój wiek. Learn_More ma bardzo ważny punkt, zamiast pytać wszystkich o każdą minutę i frywolne pytanie, o które myślisz, wyszukiwania w Google, stackoverflow, codeproject i wiele innych miejsc zawierają cenne informacje i są dobrym miejscem do zdobywania wiedzy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by z32 ponieważ nie jestem perfekcjonistą, jak ktoś z tej niesamowitej społeczności ... i wolę słuchać opinii innych programistów. co może być bardzo przydatne dla reszty forum i wielu innych osób. dziękuję za twoją bezużyteczną odpowiedź. Jestem w 100% z tobą na tym. Jaki jest sens forum, jeśli nie możesz zadawać pytań. I to, co ktoś może uznać za głupie pytanie, ktoś z wykształceniem w innym kierunku może mieć trudności ze zrozumieniem. A w przypadku, gdy @ learn_more nigdy nie zauważyłem, gdy google pytania o kodowanie co najmniej połowę czasu wyniki są forach takich jak stackoverflow.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)