Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potwór i ja
Hej, to jest jedna cholernie dobra, świetna gra (potwór i ja) i jestem w niej na tyle zaawansowana, że jestem starszym diabłem, ale naprawdę chciałbym zarobić trochę szybkiej gotówki, ponieważ trwa wieczność, aby dostać się w dowolne miejsce w grze, a nawet na jakiś czas. Wcześniej wiedziałem o poszukiwaniach mogłem zmienić wartość większości rzeczy, takich jak poziom i gotówka, ale to była tylko strona klienta i użyłem artmoney i jeśli ktoś może mi pomóc, byłbym bardzo wspaniały thnx
Reply
Edycja pakietów, użyj WPE Pro, ale nie mogę znaleźć żadnych dobrych tutoriali chociaż: \ tutaj jest strona, gdzie jest wpe pro, jest tworzona przez tego samego autora badań http://fly.to/mtc/ a twój anty-wirus (jeśli Norton Anti-Virus) powie, że ma w sobie wirusa, ale to nie robi, jest uważany za hackertool, ponieważ jest zwykle używany do tworzenia hacków. http://www.Google.com jest Twoim najlepszym przyjacielem (i jedynym przyjacielem) na świecie
Reply
koleś, który jest dziwaczny, nazywasz się xanatoss, a ktoś w potworze i ja nazywa się to, ale jest pod moim lochiem, to dziwaczne, w każdym razie mam program antywirusowy nortona i mam WPE pro i nie dostałem go od tego i nic nie mówi, więc może ten jeden ma wirusa, który jest jedynym programem antywirusowym firmy norton, który pobiera przydatne programy w postaci wirusów, gdy pobierałem takie rzeczy jak bloodhound lub stare bestie takie jak 2.05 lub net devil lub optix wszystkie obecnie przestarzałe, tak wykryte, ale beas 2.06 nie jest (dont nie martwcie się, po prostu lamentuję lol) N e sposób jest tylko jeden problem dla mnie WPE myli mnie tak bardzo, proszę pomóż mi to rozgryźć albo podpowiedzi co zrobić z potworem i mną, bo jestem dobry tylko podążając za toturialami lol i btw jeśli każdy z tych dobrych "oszustów" lub "hakerów" czyta to uważam, że byłoby dobrym wyzwaniem, aby spróbować "zhakować" lub "oszukać" w tej grze, ponieważ ive obrzucił wszystkie miejsca, gdziekolwiek by coś znajdowało się w pobliżu " oszukiwać "lub cokolwiek innego i nie mogę znaleźć niczego ma tylko speeder i speed gear, a tam programy, które nieco przyspieszają, nie są zbyt przydatne
Reply
Tak, wciąż próbuję wymyślić sposób na wysłanie pakietu / wykuć / włamanie Rozumiem, ale nie mogę znaleźć zmian i rzeczy, wszystko co musisz zrobić, to przechwycić pakiety 2wice, poszukać czego chcesz i jeśli możesz znaleźć wartość GR8
Reply
HAHA, ty noob, byłam najwyższą rangą w M & M, a potem się nudziłam. Byłem Senoir warroir (3) recarnated 3 razy lub było 4 oh dobrze gra stała się nudna więc blah lol
Reply
pozycja nie jest ważna kultowy sprzęt i pet gr to również pieniądze, które można łatwo dostać do junior lub seniora trzy razy, jeśli odrodzisz się jak tylko tam dotrzesz, ale przedmioty i kult są tym, co się liczy i na pewno nie nooB może masz znudzony, bo nie miałeś gdziekolwiek, ale mógłbyś z łatwością być lepszy lub gorszy ode mnie, więc nie wiem też się trochę nudzę, dlatego chcę nauczyć się oszukiwać, żeby ożywić rzeczy
Reply
LOL nigdzie nie był zbyt zabawny, miałem ekstremalnie wysoki kult i jak żółw 3rd gen, który miał gr około 20 lub więcej. i tak poza tematem potwora i mną ssie koniec.
Reply
całkiem niezłe i średnie bardzo bliskie komuś, kogo można nazwać nooB, nawet jeśli mógłbyś to udowodnić lol (jakikolwiek sposób poza tematem), jeśli ktokolwiek może wymyślić jakąkolwiek metodę użycia cheatów w tej grze (cus im leniwy i głupi lol) ) proszę popchnąć mnie w bardziej lub mniej właściwym kierunku, jak to, co robić, czy paczki zmienić, czy cokolwiek innego
Reply
wtedy to nie było 9 było średnie GR
Reply
Nie wydaje mi się, żeby gra mogła opublikować link.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)