Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyższa awaria gier graficznych
Ktoś chce mi pomóc, bo jestem w absolutnej stracie na raz   W porządku, więc problem polega na tym, że próbuję grać w nowsze gry i wypróbowałem Modern Warfare 2, Dirt 2, Dirt 2, NFS Shift, Assassin's creed i wszystkie uległy awarii na ekranach ładowania, aby zagrać w grę. Mój komputer przekracza minimum we wszystkich grach i wszystkie sterowniki są aktualizowane zgodnie z geniuszem kierowcy. Zbadałem go i uzyskałem przyspieszenie dźwięku, zasilanie lub coś innego? Stare gry nadal działają jak seria moh   Ive próbował przyspieszenia dźwięku i nadal się rozbił, więc nie to ... Myślę, że zasilacz jest stary, ale chcę się upewnić, że w 100% nie ma innego problemu, który mógłbym wypróbować jako pierwszy.     Jeśli chcesz, dxdiag, źle wysłać po pm + Rep, ktokolwiek to naprawi haha     Dzięki, Jimbo
Reply
ile masz lat na swoim komputerze? Z czasem zauważyłem, że mój system wydaje się być "odsączany" z grania w większe gry. zauważyłbym, że mój FPS spada w ciągu 6 miesięcy. jeśli twoje części są stare, może to stanowić problem. Wątpię, czy to wystarczyłoby do tego, by całkowicie zawiesić gry.
Reply
Powiedziałbym, że faktyczna wieża ma 6 lat, ale uaktualniłem wszystko od tego czasu, z wyjątkiem zasilania i wykonałem pełną ponowną instalację na nowym terabajtowym dysku twardym i nadal mam ten sam problem Kolejna rzecz, którą robi po awarii, zmienia moją grafikę na 4-bitową i 800 x 600 więc muszę ponownie uruchomić komputer, aby powrócić do normalności
Reply
Zacytować: Originally Posted by Jimbo Kolejna rzecz, którą robi po awarii, zmienia moją grafikę na 4-bitową i 800 x 600 więc muszę ponownie uruchomić komputer, aby powrócić do normalności Moja robiła to również wtedy, gdy mój system był dość słaby. zawsze chodziłem po prostu do moich Ustawień Ekranu i wszystko wróciłem do normy. nie bardzo wiem, co ci powiedzieć ...
Reply
AGP x4 Naprawiono mój problem kilka tygodni temu. Miałem dokładnie taką samą szansę na awarię gry po załadowaniu, a czasem 4-bitowe 800 X 600. BTW ATI Card przypadkiem?
Reply
najczęstszą przyczyną awarii kart graficznych jest zasilanie, ponieważ kosztują one większe źródło zasilania, więc przynajmniej można to wykluczyć. Myślę, że to, co się dzieje, ponieważ masz ustawienia ustawione wyżej, twoja karta próbuje wyssać więcej soku, niż jest dostępna. więc możesz grać, jeśli wyłączysz grafikę? jak ktoś wskazał mi wcześniej, jeśli patrzysz na to, co masz w twoim przypadku, wszyscy chcą odrobiny soku, a twoja słaba karta graficzna dostaje to, co pozostało
Reply
Nvidia GeForce 8600 GTS
Reply
jaki masz rozmiar zasilacza? ile dysków itp
Reply
im na 2x8800Gts i naprawdę pobierają moc, ponieważ jest to ten sam zestaw, polecam najpierw zajrzeć do biosu i ustawić ustawienia domyślne, jeśli to nie rozwiąże problemu, zdobądź nowy zasilacz, który jest naprawdę tani ...Czarny
Reply
Ten sam problem, obecnie jestem w trakcie odbierania mojego zasilacza o mocy 750 Watt. Miałem ten sam problem.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)