Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czas odradzania przedmiotów / łupów?
Hej, chłopaki, to mój pierwszy wpis tutaj. Śledziłem fora (w szczególności sesję samouczka) od jakiegoś czasu. Teraz postanowiłem coś opublikować. =)   Grałem w TWZ od czasu premiery i po hodowli niektórych lokalizacji na mapie Zastanawiam się ... czy jest jakiś zegar ustawiony na odrodzenie się przedmiotów? Podobnie jak w DayZ, gdzie po zdobyciu łupu potrzeba około 5 minut na odrodzenie się w tym samym miejscu.   Jedną z rzeczy, które zauważyłem, jest to, że o zachodzie i wschodzie słońca będą przedmioty w większości miejsc, ale nie sądzę, że powinno to zająć 4 godziny, aby zmienić łupy.     Przepraszam za mój zły angielski i gratulacje za fajną społeczność, którą tu wszyscy macie.
Reply
Zacytować: Hej, chłopaki, to mój pierwszy wpis tutaj. Śledziłem fora (w szczególności sesję samouczka) od jakiegoś czasu. Teraz postanowiłem coś opublikować. =) Grałem w TWZ od czasu premiery i po hodowli niektórych lokalizacji na mapie Zastanawiam się ... czy jest jakiś zegar ustawiony na odrodzenie się przedmiotów? Podobnie jak w DayZ, gdzie po zdobyciu łupu potrzeba około 5 minut na odrodzenie się w tym samym miejscu. Jedną z rzeczy, które zauważyłem, jest to, że o zachodzie i wschodzie słońca będą przedmioty w większości miejsc, ale nie sądzę, że powinno to zająć 4 godziny, aby zmienić łupy. Przepraszam za mój zły angielski i gratulacje za fajną społeczność, którą tu wszyscy macie. Nie, wydaje mi się, że nie ma zegara odradzania się, kiedy zwykle dołączam do serwera w supermarkecie lub w innym łupieżnym budynku, zwykle jest tam łup (chyba, że ktoś go zabrał). Czas odrodzenia na łupach byłby fajny, oczywiście nie tak jak DayZ musi czekać 15 minut, kiedy logujesz się do łupu, by się odrodzić ... nawet dłużej, jeśli ktoś właśnie go splądrował.
Reply
id kochanie, aby to zobaczyć z powodu skoczków serwerów i grabieży
Reply
Tak, ja też, ale zastanawiałem się wczoraj, zalogowałem się i wylogowałem z serwera w Parkview tylko po to, żeby zobaczyć, że na niskich popowych serwerach są tam dokładnie o zachodzie i wschodzie słońca. Nie lubię uprawiać rzeczy, nawet w tej grze, ale staje się to łatwe, jeśli będziesz jeździć co 4 godziny do miejsca o dużej szansie na zdobycie łupów i zbierzesz wszystkie te rzeczy. Mam większość moich broni za pomocą tej taktyki.
Reply
Myślałem, że czytam 15 minut. możesz to zrobić, gdy będziesz w mieście nad jeziorem
Reply
Oparte na plikach danych. Kod: Jeśli gracz odbiera przedmiot, czas regeneracji wynosi 15 minut do odrodzenia. Po 1 godzinie przedmioty znikną i najprawdopodobniej zabiorę 15 dodatkowych minut, by odrodzić się w nowym przedmiocie, jeśli miałbym zgadywać.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)