Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja systemu Pubg Report
Zacytować:       Dodajemy nowy sposób zgłaszania podejrzanych oszustów w grze. Zaczynając od aktualnej wersji testowej (po zakończeniu testów, ta funkcja zostanie przeniesiona również na serwery live), będziesz mógł raportować graczy bezpośrednio z funkcji odtwarzania w naszej grze. Oznacza to, że nie musisz już być zabity przez podejrzanego oszusta, aby móc korzystać z narzędzia do raportowania w grze. Zachęcamy do korzystania z narzędzia do raportowania powtórek, ponieważ jest to skuteczny i skuteczny sposób uświadomienia graczom, którzy podważają Twoje zadowolenie z gry.         Co myślisz o facetach? Czy to się skończy oszukiwanie?
Reply
Nie. / s
Reply
jeśli nie oszukasz oczywiste, dlaczego mieliby to zgłosić? Ale jeśli spryskasz ak ponad 500 metrów ... to do widzenia
Reply
Naprawiono także powtórkę Systemu. A przesunięcia też się zmienią?
Reply
zmodyfikowane paksy nadal działają na testserverach
Reply
Zacytować: Wysłano przez gericecold zmodyfikowane paksy nadal działają na testserverach Spróbuję, kiedy będę w domu Edycja: czy Instant Heal nadal działa na serwerach testowych?
Reply
Zacytować: Originally Posted by jangut Spróbuję, kiedy będę w domu Edycja: czy Instant Heal nadal działa na serwerach testowych? próbowałem natychmiastowego leczenia, norelka do wszystkich pistoletów, złotych graczy, bez trawy / krzaków, bez dymu / lampy błyskowej, usuwania pewnych dźwięków, chodzenia po drzwiczkach, bez podłogi wszystko działa ^^
Reply
Zacytować: Wysłano przez gericecold próbowałem natychmiastowego leczenia, norelka do wszystkich pistoletów, złotych graczy, bez trawy / krzaków, bez dymu / lampy błyskowej, usuwania pewnych dźwięków, chodzenia po drzwiczkach, bez podłogi wszystko działa ^^ Mam nadzieję, że nie naprawią tego w przyszłości.
Reply
Zacytować: Originally Posted by janggut Mam nadzieję, że nie naprawią tego w przyszłości. natychmiastowe uzdrowienie będzie trudne w użyciu, jeśli nowy system raportów zostanie wdrożony
Reply
Zacytować: Wysłano przez gericecold natychmiastowe uzdrowienie będzie trudne w użyciu, jeśli nowy system raportów zostanie wdrożony Po prostu używaj go ostrożnie. Myślę, że to zadziała.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)