Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak stać się nielotnym na rdzę.
Cześć. W przeszłości włamałem się do rdzy i jestem oflagowany. Zostałem zbanowany w kółko. Czy ktoś może mi wyjaśnić, jak zostać bez flegmy, aby móc znowu grać z moimi przyjaciółmi? Wszystkie odpowiedzi zostały docenione
Reply
Zainstaluj ponownie okna i zmień swój adres IP. Zwykle to robię i nigdy nie byłem łańcuszkiem
Reply
Zacytować: Originally Posted by Lonewolfy Cześć. W przeszłości włamałem się do rdzy i jestem oflagowany. Zostałem zbanowany w kółko. Czy ktoś może mi wyjaśnić, jak zostać bez flegmy, aby móc znowu grać z moimi przyjaciółmi? Wszystkie odpowiedzi zostały docenione Prawdopodobnie niektóre serwery mają wbudowane, a nie Vac, więc powinno się z nimi zsynchronizować, gdy korzystasz z tego samego konta Steam na serwerach, więc po prostu daj sobie łatwy sposób na zakup nowej gry na nowy komputer. konto, nikt nie jest głupi, aby oszukać na głównym koncie. Nie sądzę, żeby Rust używał tego samego starego systemu, który pozwalał ci na unbanowanie się za pomocą pary narzędzi, która działa tylko w wersji pirackiej gry, ale tam wszyscy oszukują
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)