Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strzelanie z bezpiecznej strefy
Chciałem tylko udostępnić LOL-y, które miałem ... Więc niektóre z hacków pozwalają strzelać w bezpiecznej strefie. Zauważyłem, że jeśli zrobisz zbyt dużo, gra wyrzuci cię z serwera. Ale możesz strzelać kilka razy bez zdobywania buta.   Ponieważ możesz strzelać podczas pobytu w bezpiecznej strefie, możesz strzelać do innych hakerów, którzy celują do ludzi wychodzących z sejfu, których normalnie nie będziesz w stanie zabić, ponieważ zabiją cię tak samo, jak opuścisz bezpieczną strefę. Zrobiłem tak wiele rzadkich rzeczy, takich jak maski hokejowe i karabiny snajperskie.   Jeśli stoisz na granicy strefy bezpieczeństwa, kiedy to zrobisz, nie będziesz wyglądał podejrzanie na nie hakerów, tylko inni hakerzy będą wiedzieli, że robisz to, ponieważ ich hack powiedziałby, że jesteś w bezpiecznej strefie.
Reply
OMG, masz kolesia z maską hokeja, który sieje rzadko ... "
Reply
To szczery ruch, żeby być szczerym. Jakiś facet, który zaatakuje go w nocy, ale zostanie zastrzelony przez kogoś z sejfu ... To może być zabawne kilka pierwszych razy, ale po tym pomyślałbym, że byłoby tak nudne, aby zdobyć łupy tak łatwo iw tak drastyczny sposób. Chodzi mi o to, że jeśli zhakujesz się, by znaleźć łupy lub trzymać się z daleka od bandytów, to dobrze, ale po prostu "trollować" w sejfach jest szczerym posunięciem.
Reply
Jak to jest zabić hakera hackami? Tylko dlatego, że używam "lepszego" hacka, który pozwala mi strzelać z bezpiecznej strefy, wściekasz się, bo jesteś hakiem, nie? Myślisz, że zabijanie legalnych graczy za pomocą hacków nie jest drastyczne? Logika danych ... Zawsze fajnie jest powstrzymać wściekłość hakerów, którzy robią dokładnie to samo, ale za pomocą aimbota strzelają do legalnych graczy, gdy tylko wejdą w zasięg 500 metrów. Ponieważ to naprawdę jest dickie. Maska hokejowa nie jest rzadkością, jasne, ale kto chce wydać prawdziwą gotówkę dla GC, aby kupić ją na rynku.
Reply
Co hack pozwala strzelać w bezpiecznej strefie? Chcę iść po jakieś gadżety
Reply
To samo byłoby fajnie strzelać w bezpiecznych strefach i wywoływać strach.
Reply
Zacytować: Originally Posted by mxrida97 Co hack pozwala strzelać w bezpiecznej strefie? Chcę iść po jakieś gadżety http://www.unknowncheats.me/forum/wa...te-sprint.html
Reply
Stary, z samego rana, robię to od tygodni ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by silentm Jak to jest zabić hakera hackami? Tylko dlatego, że używam "lepszego" hacka, który pozwala mi strzelać z bezpiecznej strefy, wściekasz się, bo jesteś hakiem, nie? NINIEJSZE SĄ OBCINY NIE HAKI. Hakerzy wiedzą, co robią, a ty jesteś tylko skriptkidem, który używa pliku .dll, który gdzieś znalazłeś. Nie masz pojęcia, co to .dll robi i jak to działa. Więc nie jesteś Hackerem.
Reply
Zacytować: Wysłany przez Botterjoe pierwotnie http://www.unknowncheats.me/forum/wa...te-sprint.html Nie działa: P ma coś jeszcze?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)