Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypadek
Cześć ludzie,   Czy coś jest nie tak z tą funkcją:       Kod:   DWORD PointerAddress (int Level, HANDLE hProcess, DWORD BaseAddress, DWORD Offsets []) {DWORD PointerTemp, PointerAddress, Pointer = BaseAddress; for (int c = 0; c <Level; c ++) {if (c == 0) {ReadProcessMemory (hProcess, (LPCVOID) Wskaźnik i PointerTemp, sizeof (PointerTemp), NULL); } PointerAddress = PointerTemp + Offsets [c]; ReadProcessMemory (hProcess, (LPCVOID) PointerAddress i PointerTemp, sizeof (PointerTemp), NULL); } Return PointerAddress; }   Moja gra się zawiesza za każdym razem, gdy mapa się zmienia, lub kiedy wskrzeszam, aby rozpocząć bazę ... lub nawet kiedy teleportuję się gdzieś indziej. Gra nazywa się Aion i jest to mmorpg.   Jeśli nie wystarczy tego kodu, opublikuję pełny.   Dziękuję Ci,
Reply
Musisz opublikować więcej kodu. Zależy to również od parametrów wejściowych. Na przykład, jeśli parametr Offsets nie jest poprawny, może ulec awarii.
Reply
Sądząc po tym samym copypasta, najprawdopodobniej nie masz odpowiednich przesunięć. Próbuję odczytać adres pod adresem 0x000000 lub coś równie głupiego
Reply
Przy tych adresach, wskaźnikach działa dobrze ... dopóki mapa się nie zmieni. Z CE to jest to, co otrzymuję od wyszukiwania. Czy nie jest łatwo znaleźć dla mnie właściwy adres? Byłem ciekawy, czy coś jest nie tak z samym kodem. Niektóre inne ludy twierdzą, że potrzebuję innego podejścia, aby postąpić właściwie. Dopóki nie nauczę się innych lepszych sposobów, cóż ... spróbuję to naprawić. Ty,
Reply
Na początek, jeśli jesteś pewien poprawności przesunięć i adresów, odrzuć tę funkcję i użyj 4 linii ReadProcessMemory, aby ręcznie przejść przez wszystkie z nich. Jeśli otrzymasz poprawny adres, funkcja nie jest poprawnie zakodowana.
Reply
Rpm zwraca wartość, którą powinieneś sprawdzić i wykonać czyszczenie
Reply
Czy dostosowałeś łatę bajtów do reprezentowania 64-bitowych kodów? W szczególności te bajty: 0xC6,0x83,0x1A, 0x05,0x00,0x00, 0x84,0x03,0x00,0x00 Również jeśli robisz to w C ++, dlaczego nie po prostu zrobić DLL i pozbyć się wszystkich rzeczy WPM? Jeśli możesz otworzyć proces i zmodyfikować kod, mogę tylko założyć, że A / C nie jest problemem.
Reply
Kiedy łatasz opkody w procesie x86, możesz użyć domyślnych kodów x86, których wszyscy używamy. Jeśli jednak chcesz załatać proces x64, musisz wziąć pod uwagę to, co będzie demontować x64 i czy adresy będą inne. Czemu? Ponieważ x64 ma różne rejestry dla wartości QUADWORD. Zajrzyj do instrukcji obsługi procesorów Intela, jeśli nie rozumiesz o co mi chodzi. http://download.intel.com/products/p...ual/325462.pdf
Reply
Nie byłoby łatwiej użyć wbudowanego zestawu w C / C ++, aby wykonać to zadanie ... Podążyłem za tutkami na youtube o x64 asm i wydaje się najlepszym sposobem na modyfikowanie opkodów. Teraz wiem, że do hakowania oprogramowania muszę znać oba języki. W każdym razie ... nadal nie rozumiem, co powinienem zrobić, żeby x64 działało Mogę otworzyć proces, uzyskać adres bazowy dla dll, napisać do tej pamięci, zobaczyć zmiany w czasie rzeczywistym, ... ale gra się zawiesza. Czytanie bliższych rejestrów "rbx, rsi, rsp" ... z x64 byłoby pierwszym krokiem do naprawy? edytować: czym różnią się od tych dwóch: 1 - jmp qword ptr [04FB0000] 2 - jmp 04FB0000 Jeśli zmienię "mov [rbx + 0000051A], si" używając "jmp qword ptr [04FB0000]" = i postępuj zgodnie z CE, wynikiem jest >> 00000000. Jeśli zmienię "mov [rbx + 0000051A], si" używając "jmp 04FB0000" = i postępuję zgodnie z CE, wynikiem jest >> przydzielona pamięć. Hack i tak pisze pierwszą, ale nigdzie nie wychodzi:
Reply
Zacytować: Originally Posted by vmv czym różnią się od tych dwóch: 1 - jmp qword ptr [04FB0000] 2 - jmp 04FB0000 Istnieją dwie różnice: Pierwsze polecenie ma nawiasy kwadratowe, co oznacza, że przeskoczy do wartości pod adresem pamięci 4FB000; mówiąc: QWORD PTR zmusi procesor do użycia słowa poczwórnego do przechowywania wskaźnika. Ponieważ adres tutaj będzie pasował do podwójnego słowa, również kompilator będzie mógł go użyć, oszczędzając 4-bajtowy dodatkowy magazyn. Jeśli nie zastosujesz konkretnie atrybutu size, procesor najprawdopodobniej użyje podwójnego słowa. Chociaż nie jestem do końca pewien tego, ponieważ nigdy nie czytałem o tej dokumentacji
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)