Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Globalne zakazy
Drodzy zebrani,   Miło spotkać tutaj wszystkich forów. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć trochę informacji od was wszystkich, kilka dni temu zostałem fałszywie zakazany przez Bunkroga Playerunknowns. Nie jestem pewien, czy skorzystanie z reshade zostało już zbanowane, nie ma żadnych wiadomości od dewelopera i oficjalnego forumowicza. Ale, zrobiłem Disable High scaling dpi dla tslgame.exe i optymalizacji panelu kontrolnego nvidia dla poprawy fps t na discordapp mają dobre zachowanie w grze. Czy istnieje sposób, który spowodował zbanowanie mojego konta?   Dziękuję Ci, Rae
Reply
Email BattlEye, kontakt z BlueHole nie pomoże. Powodzenia.
Reply
Zacytować: Napisał Raecrisos Drodzy zebrani, Miło spotkać tutaj wszystkich forów. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć trochę informacji od was wszystkich, kilka dni temu zostałem fałszywie zakazany przez Bunkroga Playerunknowns. Nie jestem pewien, czy skorzystanie z reshade zostało już zbanowane, nie ma żadnych wiadomości od dewelopera i oficjalnego forumowicza. Ale, zrobiłem Disable High scaling dpi dla tslgame.exe i optymalizacji panelu kontrolnego nvidia dla poprawy fps t na discordapp mają dobre zachowanie w grze. Czy istnieje sposób, który spowodował zbanowanie mojego konta? Dziękuję Ci, Rae Jeśli uważasz, dlaczego jesteś na forum oszukiwania z prośbą o pomoc?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie StopMePlz Jeśli uważasz, dlaczego jesteś na forum oszukiwania z prośbą o pomoc? Lol dobre pytanie haha
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie StopMePlz Jeśli uważasz, dlaczego jesteś na forum oszukiwania z prośbą o pomoc? Może dlatego, że był wspomniany kilka razy w reddit, ale ja tylko zgaduję. To ma sens, żeby tu przyjść, wszędzie indziej zapewne mniej dokładne informacje na temat tego, co zrobić, aby uzyskać unbanned lub ludzie po prostu nazywają go oszustem. imo
Reply
Jeśli edytowałeś pliki ini, które są najprawdopodobniej w tym przypadku, lub używałeś skryptów AHK
Reply
Heh, nie jesteś sam ... Sprawdziłem konto na mojej żonie, żeby przetestować coś na moim głównym koncie ... Wróciłem do gry dwa dni później, a ona dostała zakaz. Zabawne, że nawet jeśli oszukuję moją dupę, ona nigdy nie ma i dostaje zakaz. Battleye wysysa detekty.
Reply
Erm, jego rodzaj jest tu znowu nazywany oszustem, którego nie używam do żadnego oszustwa oprócz oprogramowania do zmiany wyglądu i zmiany ustawienia Nvidiathe. Czytałem o pewnym stanowisku dotyczącym fałszywie pozytywnej detekcji prowadzącej do zakazu nieuczestniczącego gracza i tak, to byłoby trochę dziwne, ale na forum osób, które mają więcej doświadczenia w tej kwestii, mogę dać mi odpowiedź. A PUBG jest bardzo drogi i jest dobrą grą do gry bez oszukiwania. Jeśli mówisz o MMOPRG jak o klonowej opowieści, równie dobrze mogę oszukiwać. Pamiętaj, gram w kafejce internetowej. Ale cieszę się, że są ludzie inni niż ja, którzy stoją w obliczu tego samego problemu
Reply
Czy kliknięcie zbyt szybkie poza ludzkim czasem reakcji (znacznie szybszym niż 100ms, np. 20ms / kliknięcie) jest banalne w grze? Piszę niektóre skrypty (nie używając AHK lub AutoIT), a moja obecna szybkość klikania wynosi 20 ms pomiędzy każdym kliknięciem. Testowałem z 2 ms między kliknięciami, ale wygląda na to, że jeszcze tego nie zakazali. Ale czy w przyszłości zabronią szybkiego klikania, np. <100ms za kliknięcie?
Reply
Podobnie! Mam dla niego własną wątek. Wielu renomowanych oszustów na tym forum stwierdziło, że to ze względu na sterowniki mapujące ASUS! Czy masz GPU ASUS lub coś w tym stylu?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)