Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Całkowicie nowy komputer.
WOW, im na moim nowym komputerze, ktoś wie, gdzie uzyskać te znaki, które mówią specyfikacje komputera na dole?
Reply
Err ... są takie rzeczy? jest tylko rzeczą, o której teraz myślę, że jest to coś, co mówi o twojej informacji o systemie. Aha i gratulacje dla twojego nowego komputera ... Poważnie potrzebowałbym nowego komputera, ale nie mam pieniędzy
Reply
Uhm ... sam to piszesz (powinieneś znać swój sprzęt), jeśli mówisz o częstotliwościach i takich, spróbuj GOOGLING "CPU-Z", to jest dobry program, który pokazuje specyfikacje cpu i RAM i takie .. . 3DMark03 ma również obszerną rzecz Xhtml, która mówi o prawie każdym sprzęcie, który masz lol
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Mace Uhm ... sam to piszesz (powinieneś znać swój sprzęt), jeśli mówisz o częstotliwościach i takich, spróbuj GOOGLING "CPU-Z", to jest dobry program, który pokazuje specyfikacje cpu i RAM i takie .. . 3DMark03 ma również obszerną rzecz Xhtml, która mówi o prawie każdym sprzęcie, który masz lol Czym jest 3dmarx03? Dla mnie to brzmi komunistycznie.
Reply
Nienawidzę komunistycznych świń
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez snoopy Czym jest 3dmarx03? Dla mnie to brzmi komunistycznie. Lol, wiesz cholernie dobrze, co to jest 3dmark snoop -_- jeśli nie, jest to program porównawczy dla procesora / wideo ... http://www.futuremark.com/products/3dmark03/
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Mace Lol, wiesz cholernie dobrze, co to jest 3dmark snoop -_- jeśli nie, jest to program porównawczy dla procesora / wideo ... http://www.futuremark.com/products/3dmark03/ Mace, czy kiedykolwiek pamiętasz, że daję ci mój 3dMark w IRC? Zaraz po tym, jak dałeś mi swój bieg na swoim 5200? Oczywiście, że wiem, co to jest. Oczywiście, wiem, że była też cała pomoc dla Nvidii, która otrzymała Future Mark, ale nie możemy o tym rozmawiać.
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez snoopy Mace, czy kiedykolwiek pamiętasz, że daję ci mój 3dMark w IRC? Zaraz po tym, jak dałeś mi swój bieg na swoim 5200? Oczywiście, że wiem, co to jest. Oczywiście, wiem, że była też cała pomoc dla Nvidii, która otrzymała Future Mark, ale nie możemy o tym rozmawiać. Wiem, że wiesz, ale właśnie umieszczałem link w przypadku, gdy cień nie lol ... bastard: P Pamiętam ten dzień, kiedy chciałem zdobyć 9600xt, człowieku, jak żałuję, że ten komputer nie ma 8x agp
Reply
Próbuję sobie pozwolić na terabajtowy dysk twardy lol. tyle miejsca
Reply
Chcę terp cpu, prędkość magistrali terahc'a, terabajt pamięci RAM, terabajt pamięci wideo i połączenie Tbps, że taka technologia powinna mi zająć 5 lat, a potem będę musiała zaktualizować.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)