Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupowanie nowego zamieszania na PSU
Myślałem o ulepszeniu mojego zasilacza do 450W PSU, mój obecny to 330W, nie mam pojęcia, jaki rodzaj zasilania powinienem, ale oglądałem ten film o tym, jaki rodzaj zasilania powinienem dostać, ale jest trochę mylący od muszę dopasować wiele drobnych szczegółów, o czym muszę pamiętać, kupując nowy zasilacz? ponieważ chcę zastąpić ten, który mam teraz, nowym.
Reply
Powiedziałbym, że upewnij się, że to jakość PSU, a nie te najtańsze. Upewnij się, że wzmacniacze są przyzwoite na szynach zasilania dla najlepszej stabilności. Powiedziałbym, że 30A min dla + 3.3v i + 5v, nie jestem pewien co + 12V może 25A min. Mam słabe zasilacze, więc sprawdziłem je wcześniej, ale moja pamięć nie jest taka, jak dawniej. To tylko moje opinie, nie jestem guru sprzętowym ani nic. Jeśli chodzi o to, które pasują do twojej skrzynki i łączą się z twoim MOBO, potrzebowałbym więcej szczegółów o twojej konfiguracji. Najprawdopodobniej będzie to stardard ATX PSU, chyba że masz nietypowy przypadek i / lub MOBO. Niektóre popularne marki PSU to Antec, Enermax i inne. Zawsze możesz sprawdzić opinie i specyfikacje w Google. Mam nadzieję, że okaże się to pomocne. - = pokój = -
Reply
Znalazłem to w bardzo niskiej cenie, nie jestem pewien, czy to dobre. to jest?
Reply
duduś koleś .. Widziałem dokładnie to samo i miałem zamiar go kupić .. moje obecne psu = 350w rzecz, która przyszła z moją skrzynką (nieudolny psu) i podoba mi się led i fakt, że nie ma wentylatora na do góry ... miałem zamiar zdobyć to lol .. Ale jedyną rzeczą, której chciałem, były rury z drutu, więc mój bałagan na komputerze nie jest zaplątany: X tak, http://www.newegg.com/Product/Produc...82E16817148005 wygląda jeszcze bardziej seksownie, czy to dobrze? również mówi Zacytować: Zasilacz aluminiowy ATX 500 P4 P4 = nie działa z moim athlonxp 3200+?
Reply
Zacytować: Originally Posted by BombaTwIsT Znalazłem to w bardzo niskiej cenie, nie jestem pewien, czy to dobre. to jest? Nie wiem, czy aspiracja jest marką jakościową, czy nie. Specyfikacja i cena wyglądają jednak dobrze. Zacytować: Napisał pierwotnie KenshinAMV P4 = nie działa z moim athlonxp 3200+? Powinno to nadal działać, co oznacza, że będzie obsługiwać także p4 (dodatkowy zasilacz). Tak jak wyżej, sprytnie wygląda na dobry zasilacz. Wygląda na to, że obniżyli swoją cenę, ponieważ spodziewam się wydać ponad 100 USD na dobry zasilacz.
Reply
Po prostu pokazują, że zasilacz jest do góry nogami, dzięki czemu widać przezroczysty plastik. Powinny one prawie wszystkie wymiany, ATX jest standardem. Ten zasilacz w tym dolnym filmie umieści wentylator po prawej stronie po zainstalowaniu. edytuj: jeśli szukasz zwiększenia wydajności, powinienem prędzej albo zdobyć trochę pamięci, albo lepszą kartę wideo do zwiększenia wydajności gier. Słaby zasilacz może sprawić, że komputer nie będzie działał z najwyższej półki, ale jeśli nie otrzymasz restartu Randama lub nic podobnego, twój zasilacz może być w porządku. Większość zasilaczy ma boczne powierzchnie, abyś mógł wyglądać i uzyskać model # i markę.
Reply
* przestaje wpadać w panikę * dziękuję za poinformowanie mnie o tym, miałem zamiar wpaść w furię i złożyć skargę na sprzedającego, który sprzedał mi ten komputer za dawanie mi tak przestarzałego lolza PSU. anywayz myślisz, że to i to (nie będę wkładać obu im tylko zastanawiam się, czy będą działać) zasilacz będzie działać na moim komputerze? Wymieniłem moją specyfikację 2 post przed tym. i czy można mieć zbyt dużo mocy na psu? lolz. Byłem trochę przerażony, że moja płyta pochłania zbyt dużo mocy i narybku.
Reply
to się nie stanie, dopóki nie rozlejesz wody po wnętrzu twojego komputera ... a nadal nie rozumiem, dlaczego potrzebujesz odwróconego psu o.O? Zacytować: tak źle im tylko 13>. < Czuję twój ból = | i będzie się smażył tylko, jeśli przesadzisz napięcie wysłane do niego ... w przeciwnym razie karmi to, czego potrzebuje (popraw mnie, jeśli się mylę, ale mam 93.892572589% pewności; x)
Reply
Nie to NIE powinno niczego smażyć i tak, myślę, że jedno byłoby w porządku.
Reply
Potrzebuję go odwrócić, ponieważ mój futerał ma tę część, w której wentylator powinien być z osłoną, a jeśli włożyłem go w zwykły sposób, to guziki przeszłyby, ponieważ ta pokrywa jest przymocowana do obudowy, żadne śruby na niej nie są takie jak na niej zbudowane , a jedynym otworem jest część, w której znajduje się przełącznik.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)