Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facepalm dla wszystkich tych hakerów noobów ...
każdego dnia celuję jak 200 metrów w głowę, dwa razy w głowę. Ale tym razem, po prostu epicki facepalming tego faceta.   Widzę, że nadchodzi, on jest 500 metrów dalej. Następnie BOOM jestem martwy, jak 10 strzałów tłumika z m16 na głowę z odległości 500 metrów. Jak ludzie mogą być tacy głupi? Jak myślisz, co się z tobą dzieje w fairfight, kiedy to sprawdzą? Zakaz ciekawy ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by anno1 każdego dnia celuję jak 200 metrów w głowę, dwa razy w głowę. Ale tym razem, po prostu epicki facepalming tego faceta. Widzę, że nadchodzi, on jest 500 metrów dalej. Następnie BOOM jestem martwy, jak 10 strzałów tłumika z m16 na głowę z odległości 500 metrów. Jak ludzie mogą być tacy głupi? Jak myślisz, co się z tobą dzieje w fairfight, kiedy to sprawdzą? Zakaz ciekawy ...
Reply
Huh ?, mów po angielsku?
Reply
Zacytować: Napisał TIGERHax Huh ?, mów po angielsku? Facepalm dla ludzi takich jak Ty. Próbując być zabawni, w rzeczywistości jesteś po prostu irytujący i wstydliwy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by anno1 Facepalm dla ludzi takich jak Ty. Próbując być zabawni, w rzeczywistości jesteś po prostu irytujący i wstydliwy. Uważaj na postawę, proszę.
Reply
Mmmh ... czy ktoś się czegoś nauczył, czy śmiał się na tym stanowisku?
Reply
ITT op jest butthurt i prawdopodobnie również galaretki, ponieważ on fucked własnością
Reply
Roześmiałem się i dowiedziałem się, że nie brzmi tak, jakby lubił hakerów.
Reply
Ta strona jest dla oszusta ... * Nuke-Facepalm * dla ciebie! -> unknownCHEATS !!!
Reply
Gdybym był modem, zbanowałbym twój tyłek za brak szacunku dla dzieci
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)