Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nitto Legends 1320
Nitto 1320 Legends - Darmowa gra online z drag racing   To jest strona internetowa, na wypadek gdybyś nigdy tego nie widziała.   Ostatnio zaglądałem do tej gry, grałem na lekcjach w college'u.   Rozglądałem się dookoła i nie znalazłem nic satysfakcjonującego do łatwego wykorzystania tej gry. Zdecydowałem więc, że dopóki będę się uczyć, może opublikuję wszystko, co znajdę, lub jeśli ktokolwiek chce wnieść swój wkład, może to opublikować tutaj.   W tej chwili znalazłem tylko "boty", które po prostu automatycznie wyścigi dla Ciebie. Wszystko zależy od timerów.   NA PRZYKŁAD. uruchamianie z opóźnieniem 0,5 sekundy, pierwszy bieg trwa 1 sekundę, drugi bieg trwa 1,5 sekundy itp. Teraz nie da to dokładnego, stałego czasu, który biegnie, ale jest bardzo blisko, ponieważ można go ustawić na milisekundy.   Co chcę w końcu zrobić:   Sprawdź, czy jest jakiś sposób, aby zrobić program, zewnętrzny lub wstrzykiwany, aby zrobić to za Ciebie. Auto Shift w idealnych punktach zmiany biegów, automatyczne uruchamianie w idealnych punktach uruchamiania i nie ma potrzeby, aby gra była twoim głównym oknem.   Jeśli ktoś ma ochotę go pobrać i współpracować ze mną, proszę, poproś mnie tutaj, a ja dam ci mój IGN.   Postaram się również opublikować wszelkie wyniki, które tu mam, i na odwrót, jeśli ktoś chce pomóc.
Reply
To byłoby bardzo interesujące. Pamiętam, że grałem oryginalną Nitto 1320 lat temu. Zawsze było fajnie haha Pamiętam, że ktoś go zhakował i zasadniczo sprawił, że wygrał auto i można było ustawić czas wyścigu itp. Pamiętam, że przez jakiś czas grałem w Nitto Legends, ale nigdy nie było tak uzależniające jak oryginał. Byłoby bardzo interesujące, abyśmy mogli zrobić to w tej wersji.
Reply
Zacytować: Pierwotnie wysłana przez Crucial To byłoby bardzo interesujące. Pamiętam, że grałem oryginalną Nitto 1320 lat temu. Zawsze było fajnie haha Pamiętam, że ktoś go zhakował i zasadniczo sprawił, że wygrał auto i można było ustawić czas wyścigu itp. Pamiętam, że przez jakiś czas grałem w Nitto Legends, ale nigdy nie było tak uzależniające jak oryginał. Byłoby bardzo interesujące, abyśmy mogli zrobić to w tej wersji. Twój 666. post, przerażający. Tak czy inaczej tutaj jest pierwsze pytanie, które myślę, że przyczynisz się. Co byłoby bardziej realistyczne, DLL do wstrzykiwania lub zewnętrzne oszustwo? Ponadto, mam na myśli to, że gra ma doskonałe punkty zmiany biegów. Tutaj Mój pierwszy problem polega na tym, że gra musi być na górze, aby móc naciskać gaz, zmieniać itd. Jak mógłbym to zrobić, ale potrafiłbym wyszukiwać wartości w tle? Ponadto, jaki byłby lepszy sposób na sprawne działanie hackera? Próbuję oderwać się od zegarów.
Reply
Skonfiguruj globalne skróty klawiszowe, a następnie wyślij dane wejściowe, których gra spodziewa się po ustawieniu ostrości. Dla perfekcyjnego gówna: znajdź to, czego gra sprawdza, i albo naśladuj, albo udawaj to
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more Skonfiguruj globalne skróty klawiszowe, a następnie wyślij dane wejściowe, których gra spodziewa się po ustawieniu ostrości. Dla perfekcyjnego gówna: znajdź to, czego gra sprawdza, i albo naśladuj, albo udawaj to idealny, czas na kopanie.
Reply
Zacytować: Originally Posted by learnin2hack idealny, czas na kopanie. Informuj nas wskazówka: RegisterHotKey lub SetWindowsHookEx. (może nawet directinput)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)