Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Guard
Wygląda na to, że anticheat jest używany do IplayWarZ tylko szybkie heads up
Reply
wciąż możemy go ominąć.
Reply
Myślę, że to właśnie wykrywa wstrzyknięcie dll
Reply
Wykrywa ciągi ... Możesz po prostu zabić to gówno w TaskManager po tym, jak dołączyłeś do serwera ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by l0wb1t Wykrywa ciągi ... Możesz po prostu zabić to gówno w TaskManager po tym, jak dołączyłeś do serwera ... Tak, to mi pomogło, zadowoliło cię! ^^
Reply
po co hackować prywatne serwery? trochę go rujnuje dla wszystkich jak na warz lol.
Reply
@ l0wb1t Co masz na myśli, wykrywając struny? @ghostfire Nie sądzę, że wiesz, na której jesteś stronie ...
Reply
Cóż, jestem tak kuszony, aby eksperymentować z iPlayWarZ z nieskończoną amunicją i innymi. Ale jest tak cholernie fajnie, że nie musisz się w to wbijać: O
Reply
Zacytować: Napisał DarkLinuxz @ l0wb1t Co masz na myśli, wykrywając struny? @ghostfire Nie sądzę, że wiesz, na której jesteś stronie ... Zgodzić się
Reply
Zacytować: Napisał DarkLinuxz @ l0wb1t Co masz na myśli, wykrywając struny? @ghostfire Nie sądzę, że wiesz, na której jesteś stronie ... Tak, ich AC wykrywa ciągi tekstowe w pliku CheatEngine.exe Mam też własne CE, jego nie wykryto lol
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)