Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SteamAccountManager
Kolejny menedżer SteamAccountManager   Dlaczego to zrobiłem, bo nudziłem się w pracy.   Jak to działa, w zasadzie pobiera informacje z regkeya z miejsca, w którym się znajduje, pobiera wszystkie konta z loginusers.vdf i zapisuje konto u select do regkey, aby rozpocząć.   Prosty, łatwy do zrobienia, nie używa się haseł ani haseł konta, ani nie trzeba ich wypełniać.   Gdy uruchomisz aplikację, wypełnia ona widok gridowy kontami, możesz wpisać komentarz na bok (nie zapomnij go zapisać), który zapisze w pliku konfiguracyjnym w folderze aplikacji.   jeśli klikniesz prawym przyciskiem myszy konto, na które chcesz się przełączyć, pojawi się wyskakujące okienko z opcjami zmiany konta, odśwież listę (jeśli właśnie dodano inne konto parowe) i usuń je (w zasadzie zmienia wartość dla autologin na false , więc nie będzie na liście)       Nie zapomnij, czy chcesz tego użyć, upewnij się, że logujesz się, zaznaczając pole autologin na kontrolerze parowym i uruchamiając menedżera konta Steam jako administrator ...   Baw się dobrze.   na błędy, pomysły, daj mi znać w tym wątku   Pobierz tutaj v1.0
Reply
Źródło lub wersja binarna? Chciałbym zobaczyć źródło.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie wagvan Źródło lub wersja binarna? Chciałbym zobaczyć źródło. po prostu binarny, jeśli naprawdę chcesz tego źródła, mogę ci go dać, idc. Zrobiłem to w C #, nie jest spakowane, więc możesz łatwo rozpakować je za pomocą znanych narzędzi
Reply
@ Hawkysoft Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie.
Reply
Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Janck7 @ Hawkysoft Zatwierdzone, dzięki za udostępnienie. dzięki stary
Reply
Z jakiegoś powodu nie działa to dla mnie. Jakieś pomysły? Instaluję gry na moim dysku D: ale moja para jest na moim dysku C :.
Reply
Wydaje się, że nie działa też dla mnie. Naprawdę chciałbym zobaczyć, że działa to tak, by oszczędzać czas
Reply
Zacytować: Originally Posted by huntpod Z jakiegoś powodu nie działa to dla mnie. Jakieś pomysły? Instaluję gry na moim dysku D: ale moja para jest na moim dysku C :. Zacytować: Originally Posted by Fursuit Wydaje się, że nie działa też dla mnie. Naprawdę chciałbym zobaczyć, że działa to tak, by oszczędzać czas Ehm ... brzmi dziwnie, moglibyście mi pokazać rejestr zaworów? zrzut ekranu zrobiłby ... tak jak to Kod: Komputer \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Valve \ Steam Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1436 x 742. również proszę, bądźcie bardziej precyzyjni, co jest nie tak, co widzicie, a czego nie widzicie, co się dzieje, a co nie?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hawkysoft Ehm ... brzmi dziwnie, moglibyście mi pokazać rejestr zaworów? zrzut ekranu zrobiłby ... tak jak to Kod: Komputer \ HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Valve \ Steam https://i.imgur.com/sUoTAPd.png również proszę, bądźcie bardziej precyzyjni, co jest nie tak, co widzicie, a czego nie widzicie, co się dzieje, a co nie?Przepraszam za opóźnienie, nie było online przez kilka dni. tak to wygląda Kiedy otwieram narzędzie nic się nie dzieje i nic się nie zmienia, kiedy loguję się do i z konta, mam nadzieję, że to wystarczająca informacja dla ciebie
Reply
Zacytować: Originally Posted by Fursuit tldr Czy uruchomiłeś go jako administrator i czy logowałeś się na każdym koncie z zapisanym oknem logowania zaznaczonym w samej parze? (nie wydaje mi się, żebym rozumiał rejestr i sposób działania). Twoje hasło do hasła Rememberpassword nie zostało włączone, więc wątpię, czy to zrobiłeś) Twój plik rejestru powinien działać bez zarzutu, w jaki sposób czytam go dalej, więc nie może to być problemem.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)