Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opis zmian!
TO RÓWNIEŻ TO WSZYSTKO (Myślę, że) HACKS ARE DOWN ATM TRY THEM AND LET US KNOW: P     Nowe funkcje: Nowa bezpieczna ikona rozliczeń na górze zdrowia gracza zamiast wyskakującego okna u góry ekranu Po ponownym uruchomieniu serwera, zajmie to teraz trochę czasu, aby wszystkie spawnowanie przedmiotów było odradzane, wcześniej po ponownym uruchomieniu serwera wszystkie punkty odrodzenia zostały wymuszone przez przedmioty, które mogą być nadużywane.   Projekt: Zrównoważone i ustalone wszystkie spawny na mapie Rozbudowano bazę lotnisk w Ridgeway w ramach równoważenia map, czyniąc zachodnią stronę mapy bardziej korzystną Dodano więcej wartości i zombie do stacji meteorologicznej West Boulder Zmniejszona wartość przedmiotów w Campos City, aby pomóc w ogólnym bilansie mapy Naprawiono wiele exploitów w Noradzie i innych obszarach mapy Naprawiono ogrodzenia z drutu, aby gracze mogli przez nie strzelać Zoptymalizowany system odradzania przedmiotów   Naprawione błędy: Naprawiono problem z wypożyczonymi serwerami, z powodu których niektóre z wynajętych serwerów nie uruchamiały się Naprawiono exploit, który pozwalał na publikowanie wiadomości bez prefiksu nazwy Naprawiono exploit, który pozwalał wyłączyć renderowanie trawy Naprawiono błąd związany z wojskowym plecakiem, gdy ostatni rząd przedmiotów nie był wyświetlany w grze Naprawiono błąd, gdy gracz, który jest w brzuchu, ładował się jako stojąco Naprawiono błąd, który powodował, że waga nie była aktualizowana dla postaci należących do klanu Naprawiono błąd, gdy celownik TPS był widoczny w trybie FPS Naprawiono błąd, gdy zmuszanie pistoletu z pustymi rękami zniknęło, zamiast pokazywać się na plecach Naprawiono błąd, gdy był podatny na działanie pustych dłoni i celował w niego, aby zagrać w ruchliwą animację Naprawiono błąd, gdy ukryty jest HUD, naciśnięcie klawiszy F1, F2, F3, F4 spowodowałoby utratę kontroli nad ruchem gracza Naprawiono błąd z kuszy: zombie słyszały go z daleka
Reply
Koniec z reklamami i wreszcie możemy strzelać przez płoty
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie borohead420 Koniec z reklamami i wreszcie możemy strzelać przez płoty Myślałem o tym samym lol
Reply
Wyłączenie renderowania trawy nie daje żadnych korzyści, co do tego. To nawet nie zwiększa wydajności. Twoja trawa jest po prostu brzydka. Napraw to i nie będę musiał szukać sposobów na wyłączenie tego.
Reply
Zacytować: Naprawiono błąd związany z wojskowym plecakiem, gdy ostatni rząd przedmiotów nie był wyświetlany w grze Wreszcie!
Reply
Zacytować: Napisał IChooseYou Wyłączenie renderowania trawy nie daje żadnych korzyści, co do tego. To nawet nie zwiększa wydajności. Twoja trawa jest po prostu brzydka. Napraw to i nie będę musiał szukać sposobów na wyłączenie tego. Przerażające gówno jest równie głupie jak piekło. Wyglądało na to, że 5-latek otworzył edytor map i poszedł szynką z narzędziem do trawy.
Reply
Zastanawiam się, ile tej listy poprawek jest prawdziwa ... możesz wyłączyć trawę na sto sposobów Musiałem uderzyć w nerwy, chociaż spamowałem haha. brak komentarzy na temat tworzenia graczy zombie ... ktokolwiek inny uważa to za dziwne?
Reply
Fartemis powiedział, że rozmawiał dzisiaj z dev (brock). Tylko nie chcę, żeby ten pedał był głosem gejza. Uważam, że dzisiaj jest łatka
Reply
Zacytować: Napisał Lamleial Zastanawiam się, ile tej listy poprawek jest prawdziwa ... możesz wyłączyć trawę na sto sposobów Musiałem uderzyć w nerwy, chociaż spamowałem haha. brak komentarzy na temat tworzenia graczy zombie ... ktokolwiek inny uważa to za dziwne? haha yeah, które zrobiłbyś: P. cóż, oni naprawdę nie mogą tego naprawić? chyba że zmiana sposobu, w jaki tworzone są znaki.
Reply
Zacytować: Napisał IChooseYou Wyłączenie renderowania trawy nie daje żadnych korzyści, co do tego. To nawet nie zwiększa wydajności. Twoja trawa jest po prostu brzydka. Napraw to i nie będę musiał szukać sposobów na wyłączenie tego. +1 Zacytować: Wysłano przez Desseray cóż, oni naprawdę nie mogą tego naprawić? chyba że zmiana sposobu, w jaki tworzone są znaki. Jeśli stworzysz postać jako zombie lub zablokowaną, jestem pewien, że mogą po prostu przesłać zapytanie do bazy danych, aby je znaleźć. Jeśli jesteś mądry, po prostu wykonasz stronę klienta, zmieniając normalny identyfikator skóry. Kogo to obchodzi to, co widzą inni. Zacytować: Naprawiono exploit, który pozwalał na publikowanie wiadomości bez prefiksu nazwy Wow, oni odkryli sznurowanie lol
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)