Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy EAC blokuje MmCopyVirtualMemory czy coś?
Mam sterownik i działa on podczas uruchamiania gry z wyłączonym EAC z RustClient, ale kiedy uruchamiam grę, normalnie mój kod nie rysuje niczego. Co może być przyczyną? Nie powinien blokować MmCopyVirtualMem
Reply
Nie, nie blokuj MmCopyVirtualMemory
Reply
Więc co może być powodem, dla którego moje esp działa bez działania eac, ale nie z tym. jedyną rzeczą, która przychodzi na myśl, to eac blokujący soemthing.
Reply
Zacytować: Originally Posted by asterixonas Więc co może być powodem, dla którego moje esp działa bez działania eac, ale nie z tym. jedyną rzeczą, która przychodzi na myśl, to eac blokujący soemthing. więcej informacji stanowiłoby znacznie więcej pomocy. Wiem na pewno, żeMmCopyVirtualMemory działa. Musi to być twój program użytkownika robiący coś, co wymaga UCHWYTU z pewnymi uprawnieniami. Czy to znalezienie podstawy modułu, czy cokolwiek innego.
Reply
Zacytować: Originally Posted by sagaantheepic więcej informacji stanowiłoby znacznie więcej pomocy. Wiem na pewno, żeMmCopyVirtualMemory działa. Musi to być twój program użytkownika robiący coś, co wymaga UCHWYTU z pewnymi uprawnieniami. Czy to znalezienie podstawy modułu, czy cokolwiek innego. Naprawiłem to, nie mogłem uzyskać bazy modułów ze trybu użytkownika, więc teraz otrzymuję ją z trybu kenrel, teraz działa. Ponadto, dziękuję za wspaniały wkład, pomógł mi uzyskać najbardziej pracy esp!
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)