Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bez obciążenia moje .paks
Próbuję użyć mojego obejścia, gra czyta mój pak, tylko gdy tylko moja postać pojawi się w holu, moja gra się zawiesza, czy ktoś mi pomaga?
Reply
Czy edytowałeś plik json?
Reply
tak, musisz edytować plik json
Reply
Zacytować: Originally Posted by baba08000 tak, musisz edytować plik json jak edytować dlink pliku json
Reply
Umieściłem pak w linii poleceń mimo to nie zawiedzie się w grze Zacytować: { "Paks": [ "pakchunk0-WindowsNoEditor.pak", "MY PAK.pak", "pakchunk0-WindowsNoEditor_animations.pak", "pakchunk0-WindowsNoEditor_assets_building.pak", "pakchunk0-WindowsNoEditor_assets_building_tex.pak",
Reply
dobrze powinieneś ustawić na tym samym łączu, być może BE sprawdzi liczbę linii lol Zacytować: "pakchunk0-WindowsNoEditor.pak", "MY PAK.pak", "pakchunk0-WindowsNoEditor_animations.pak", "pakchunk0-WindowsNoEditor_assets_building.pak", "pakchunk0-WindowsNoEditor_assets_building_tex.pak",
Reply
czy mógłbyś przekazać mi plik .json ??? lub poprosiłeś mnie o nauczenie?
Reply
Zacytować: Originally Posted by lucasstanguini czy mógłbyś przekazać mi plik .json ??? lub poprosiłeś mnie o nauczenie? Twój plik json znajduje się w PUBG \ TslGame \ Content \ Paks \ PakList.json
Reply
Wiem, ale gra nie akceptuje żadnego bardziej zmodyfikowanego pak;
Reply
Zacytować: Originally Posted by lucasstanguini Wiem, ale gra nie akceptuje żadnego bardziej zmodyfikowanego pak; jeśli nie powiesz nam więcej, nie możemy ci pomóc
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)