Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z czcionką
Mam kartę Asylum GeForce FX 5200 256 MB i nie jestem pewien, co zrobiłem, ale czcionka w grze we wszystkich grach, w które gram, takie jak UT 2004, AAO i Quake III są rozmyte, wzburzone i naprawdę trudne do odczytania. Czy ktoś może mi pomóc? Sprawdziłem nowe sterowniki i zmieniłem wszystko, co potrafię wymyślić w nieruchomościach, ale to się nie zmieni. Jeśli chodzi o grafikę, gry są w porządku.
Reply
Może rozdzielczość ekranu jest zbyt wysoka, trochę ją zmniejsz. I podczas grania w gry, przejdź do opcji, a następnie opcji wideo, spróbuj obniżyć ustawienia rozdzielczości ur.
Reply
Zacytować: Originally Posted by GáTê © rà € Hà ¢  °  ° Może rozdzielczość ekranu jest zbyt wysoka, trochę ją zmniejsz. I podczas grania w gry, przejdź do opcji, a następnie opcji wideo, spróbuj obniżyć ustawienia rozdzielczości ur. to nie pomogło ... nie jestem pewien, co zrobiłem. Graficznie te gry działają całkiem dobrze, ale nie wiem ... te słowa i liczby są po prostu spieprzone.
Reply
spróbuj ponownie zainstalować gry, czy problem nadal istnieje?
Reply
Myślę, że musisz zdobyć kierowcę lub coś w tym rodzaju ... mój przyjaciel próbował zdobyć pole bitwy (lub zrobił to), ale wszystkie postacie (litery / liczby) w grze były liliowymi kwadratami, a on nazwał ea grami i powiedzieli, że potrzebuje sterownik wideo, ale to tylko spieprzyło jego komputer jeszcze bardziej, więc nie wiem, czy chcesz to zrobić Pokój, Zervic
Reply
Rozmywanie czcionek może być spowodowane wygładzaniem. Czy masz to włączone? Osobiście nie lubię antyaliasingu.
Reply
Dostosuj także częstotliwość odświeżania. Miałem to samo z duchem rekonesansu i to mi się udało. Jeśli wszystko inne zawiedzie, użyj młotka
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)