Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego unikać w PUBG Cheats
Cześć, mam swój kod na około 300 godzin gry i nagle po jednym patchu zostałem zbanowany. Próbowałem przekodować wszystko, ale nie zmieniałem zbytnio metod, które ponownie doprowadziły do zakazu. Następnie przetestowałem moje obejście samodzielne po prostu czytając pozycje gracza i nic z tym nie robiąc i nie mam zakazu po implementacji nakładki DirectX, chociaż otrzymałem zakaz. My Bypass to napisany samodzielnie sterownik trybu jądra, jeśli ktoś się zastanawia.   Wiem, że nakładka DirectX w zasadzie daje "Punkt Infraction" w Systemie Battleye i nie wyzwoli bana samodzielnego.   Więc zastanawiałem się, czego powinienem unikać, aby uzyskać mniej tych "Punktów Infraction"   - Usunąłem już flagę TOPMOST z mojej nakładki. - im przy użyciu "CreateToolhelp32Snapshot", aby uzyskać ProcessID z TslGame, więc mogę dać go do mojego sterownika i powinien prawdopodobnie znaleźć inny sposób, prawda?   Co jeszcze może być złe, a co jeszcze mogę zrobić?
Reply
Czemu nie spróbować podłączyć czegoś podobnego do nakładki parowej? I rysujesz tam.
Reply
Zacytować: Originally Posted by SnDiX Cześć, mam swój kod na około 300 godzin gry i nagle po jednym patchu zostałem zbanowany. Próbowałem przekodować wszystko, ale nie zmieniałem zbytnio metod, które ponownie doprowadziły do zakazu. Następnie przetestowałem moje obejście samodzielne po prostu czytając pozycje gracza i nic z tym nie robiąc i nie mam zakazu po implementacji nakładki DirectX, chociaż otrzymałem zakaz. My Bypass to napisany samodzielnie sterownik trybu jądra, jeśli ktoś się zastanawia. Wiem, że nakładka DirectX w zasadzie daje "Punkt Infraction" w Systemie Battleye i nie wyzwoli bana samodzielnego. Więc zastanawiałem się, czego powinienem unikać, aby uzyskać mniej tych "Punktów Infraction" - Usunąłem już flagę TOPMOST z mojej nakładki. - im przy użyciu "CreateToolhelp32Snapshot", aby uzyskać ProcessID z TslGame, więc mogę dać go do mojego sterownika i powinien prawdopodobnie znaleźć inny sposób, prawda? Co jeszcze może być złe? Kod: proc = Process. GetProcessesByName ("Tslgame") [0]; LUB Proces * procs [] = Proces :: GetProcessesByName (S "TslGame");
Reply
Zacytować: Originally Posted by kcorj2244 Kod: proc = Process. GetProcessesByName ("Tslgame") [0]; LUB Proces * procs [] = Proces :: GetProcessesByName (S "TslGame"); Tylko po to, by wyjaśnić, czy jest to sposób, w jaki polecasz to robić? Lub sposób, w jaki powinienem unikać
Reply
Zacytować: Originally Posted by SnDiX Tylko po to, by wyjaśnić, czy jest to sposób, w jaki polecasz to robić? Lub sposób, w jaki powinienem unikać Jest to najłatwiejszy sposób na zrobienie tego, nic podejrzanego w tym wywołaniu.
Reply
Nie zapominaj, że możesz zostać ręcznie zbanowany i nie martwić się o następne zdanie
Reply
Zacytować: Originally Posted by SnDiX Wiem, że nakładka DirectX w zasadzie daje "Punkt Infraction" w Systemie Battleye i nie wyzwoli bana samodzielnego. Jeśli będziesz ustawiać blokady, próg wymuszania będzie coraz niższy. Użyj czegoś takiego.
Reply
Zacytować: Napisał dracorx Jeśli będziesz ustawiać blokady, próg wymuszania będzie coraz niższy. Użyj czegoś takiego. Czy możliwe jest zresetowanie tego progu? Zmiana Hwid na przykład? Rzucę okiem na ten sposób losowania, dziękuję bardzo!
Reply
Zacytować: Originally Posted by SnDiX Czy możliwe jest zresetowanie tego progu? Zmiana Hwid na przykład? Tak, zmień OS HD i nową kartę NIC. Idealnie chcesz, aby twój hack + bypass nie wysyłał żadnych wykroczeń, więc nawet na najbardziej oznaczonym identyfikatorze HWID nadal będzie to UD.
Reply
w jaki sposób ładujesz swój sterownik i czy podejmujesz jakieś kroki, aby go ukryć?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)