Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legion Rust / Fshield
Witajcie, będę z wami szczery, nie jestem zbyt dobry w rdzy, a serwer jest pełen tryhardów, które są o wiele lepsze, po prostu nie mam czasu, żeby się dobrze. Zastanawiałem się, czy nie ma żadnego oszusta, który działałby w LegionRust, czy jest coś, co omija Fshield? Rozglądałem się, ale nie mogłem nic znaleźć.
Reply
Spróbuj Rust Destroyer z RakNet.dll z katalogu z grą do katalogu cheat, może to zadziała.
Reply
Zacytować: Originally Posted by SODOMIZER Spróbuj Rust Destroyer z RakNet.dll z katalogu z grą do katalogu cheat, może to zadziała. Czy oni omijają Fshield? Może i tak je wypróbuję
Reply
Zacytować: Originally Posted by SODOMIZER Spróbuj Rust Destroyer z RakNet.dll z katalogu z grą do katalogu cheat, może to zadziała. tam nie ma raknet.dll w mojej grze reż
Reply
To na pewno nie działa, ktoś dostał coś?
Reply
Zacytować: Originally Posted by SODOMIZER Spróbuj Rust Destroyer z RakNet.dll z katalogu z grą do katalogu cheat, może to zadziała. fshield jest dla spuścizny rdzy, więc oczywiście nie będzie działać Zacytować: Originally Posted by joseamca To na pewno nie działa, ktoś dostał coś? nie ma nic publicznego, co pomija Fshield
Reply
Zacytować: Originally Posted by SODOMIZER Spróbuj Rust Destroyer z RakNet.dll z katalogu z grą do katalogu cheat, może to zadziała. Rust Destroyer nie jest dla Legacy.
Reply
Generalnie nie ma tu nic, co pominie FShield, nie gram już w Rust i nie mam już dostępu do moich kodów ze Legacy. Najprawdopodobniej wszelkie oszustwo, które zastąpi plik Zgromadzenia w katalogu gry, powinno działać, pod warunkiem, że rzeczy takie jak prędkość i skok nie są modyfikowane. Wstrzyknięcie mono jest tym, co zatrzymuje FShield i nie jestem pewien, jak go obejść.
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie Masonliles Generalnie nie ma tu nic, co pominie FShield, nie gram już w Rust i nie mam już dostępu do moich kodów ze Legacy. Najprawdopodobniej wszelkie oszustwo, które zastąpi plik Zgromadzenia w katalogu gry, powinno działać, pod warunkiem, że rzeczy takie jak prędkość i skok nie są modyfikowane. Wstrzyknięcie mono jest tym, co zatrzymuje FShield i nie jestem pewien, jak go obejść. oni też sprawdzają montaż
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie MrFreaky123 oni też sprawdzają montaż Ach, nie wiedziałem; Wiem, że było jakieś dzieło, po prostu zapomniałem jak.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)