Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosyjski TheWarZ Site oferuje grę za mniej
Na rosyjskiej stronie WarZ można kupić grę z większą ilością funkcji za niższą cenę niż na oficjalnej stronie.   Najmniejszy pakiet: 7 euro / 10 dolarów / 299 rubli - 3 Guestkeys - 700 GC   Największy pakiet: 74 euro / 99 dolarów / 2999 rubli - 3 Guestkeys - 21000GC - Mnóstwo dodatkowych rzeczy
Reply
Czy są jakieś ograniczenia? Jak możesz grać tylko na serwerach RU? Czy mogę użyć tego klucza na dowolnym serwerze, którego chcę z klientem międzynarodowym?
Reply
OMG, oni są takimi przegranymi. Nie mogę uwierzyć, że to zrobili, powstanie nowy skandal XD
Reply
Zacytować: Originally Posted by cuzzea OMG, są takimi przegranymi. Mogę w to uwierzyć, nowy skandal powstanie XD Nie do końca, tak jest prawie wszędzie, zawsze można kupić tańsze gry z Rosji, działa to również na klucze pary / pochodzenie. EDYCJA: Klucze Domo są legalne
Reply
Zacytować: Napisał CarBomb Czy są jakieś ograniczenia? Jak możesz grać tylko na serwerach RU? Czy mogę użyć tego klucza na dowolnym serwerze, którego chcę z klientem międzynarodowym? Nie sądzę, żeby były jakieś ograniczenia, które byłyby zbyt trudne dla zespołu sergeya EDYCJA: klucze 1domo są legalne, on jest po prostu niesamowity
Reply
99 dolarów za dodatki, loooooool, to szalona rozmowa. Nie można czytać po rosyjsku, ale prawdopodobnie jest to coś podobnego do legendarnego pakietu alpha. chociaż widzę coś o ak74 w rosyjskim jibberish.
Reply
Zacytować: Originally Posted by silentm 99 dolarów za dodatki, loooooool, to szalona rozmowa. Nie można czytać po rosyjsku, ale prawdopodobnie jest to coś podobnego do legendarnego pakietu alpha. chociaż widzę coś o ak47 w rosyjskim jibberish. tak, mówi tam ak74, ale mówi też 21000 GC ... jest jeszcze wiele innych rzeczy
Reply
Zacytować: Originally Posted by iZeD tak, mówi tam ak74, ale mówi też 21000 GC ... jest jeszcze wiele innych rzeczy tak, ekskluzywna metoda dupe
Reply
dzień wrzucam 99 $ do tego już tonącego statku nie ma jeszcze w kalendarzu
Reply
Rosjanie mogą nie wiedzieć, że lol
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)