Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Public Cod4 Hack
:: Informacje :: Cóż, czyściłem swój dysk twardy i znalazłem na nim to źródło. Zaczynałem to jako hak VIP dla jakiegoś paysite, ale dobrze, bo musiałem iść do szpitala, nigdy go nie ukończyłem. Jeśli wielu użytkowników jest zainteresowanych, mogę zaktualizować go o ostatni punkbuster i usunąć błędy. Tylko wiedz lem.   ::UWAGA:: UWAGA: Niektóre funkcje mogą być wadliwe (może nie działać) Gram od 15 minut bez problemów, ale jeśli znajdziesz jakieś, proszę lemme wiedzieć.   Obecnie WYKRYTE   Niektóre funkcje są niewykryte, nie pytaj o to, czasami się kopie, czasami nie, więc nie wiem.   ::Cechy::   - NameESP - Dist ESP - Klasa ESP - Box ESP - Ostrzeżenia wroga - StatsBox (vossy, jak sądzę, dunno) - 2D Radar - X-Hair - Aimbot - Chams - Asus WH - NoSky - Brak dymu - NoScopes - Nie ma deszczu   :: Kredyty :: - Vossy: domyślam się, że użyłem kawałków twojego źródła - R4z8r: nie wiem, coś przy tobie 2 - Inni o których zapomniałem   - Alkie: Zawsze mnie wspierałeś, nawet po tym, jak byłem przez jakiś czas w szpitalu. Kocham cię, kolego.   ::Instrukcje:: Po prostu otwórz StealthInjector Drunken Cheeta (w zestawie), wybierz dołączony plik DLL, wybierz plik wykonywalny cod4 (np. C: \ Program Files \ Activision \ Cod4 \ iw3mp.exe) I naciśnij wstrzyknij!   Aby otworzyć menu naciśnij klawisz DELETE   Wszelkie inne pytania / pomoc, po prostu odpowiedz.   :: Zrzuty ekranu ::       : ownload ::   http://www.unknowncheats.me/forum/do...o=file&id=4054   ::Inny:: Myślę, że zapomniałem czegoś w tym poście, ale nie pamiętam co ... Cóż, później zauważę lol.
Reply
Zatwierdź to czy robak ma auto-ścianę (automatycznie strzela wrogów przez ścianę?) Jak COD4Bot XD, który byłby świetny lol
Reply
czy masz jakieś screeny w grze? zawsze miło widzieć pracę innych
Reply
Cóż, chciałem je opublikować, ale musiałem się wycofać. Jestem teraz na moim laptopie i nie mogę uruchomić cod4 lol. No cóż, ktoś wysyłać jeden (jeśli zatwierdzony) lub czekać do domu.
Reply
Chłodny Niezłe wydanie Pozdrawiam, Rep
Reply
to nie działa !!!
Reply
wciskam delete i nic się nie dzieje dla v1.7 ???
Reply
Zacytować: Originally Posted by ajitaaa978 wciskam delete i nic się nie dzieje dla v1.7 ??? to samo tutaj i naciśnij delete i nic nie menu ..
Reply
Czy widzicie tekst na górze ekranu jak na zrzucie ekranu? Jeśli nie, to nie wstrzykujesz tego prawidłowo. Postępuj zgodnie z moimi instrukcjami lub wypróbuj inny wtryskiwacz. Na tym forum jest mnóstwo wtryskiwaczy. Jeśli tak, to mój błąd, daj mi znać
Reply
dunno .. to nie działa dla mnie, mam łatkę 1.7, robiąc wszystko tak jak w info, ale bez ekranu jak w pic .. help plx?
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)