Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga Do wszystkich hakujących użytkowników i twórców !!!
Jeśli uważasz się za zbanowanego bez uczciwej walki, oto dlaczego. coś (nie wiem o czym, bo nie dbam o to) sprawdza twoje statystyki.   jeśli masz x długiego czasu, powinieneś go zakazać. ( nieskończony sprint )   jeśli masz wyjątkowo wysoki strzał głową nawet przy zombie (wymuszonym strzale głową)   prawdopodobnie sprawdzają coś więcej, ale są to te proste, o których mogę pomyśleć.   Aby włamać się do twórcy, nie twórz hakerów, bo szybko zbanowani są ludzie.   hackować leaches, jeśli mają w sobie te hacki, nie używaj tej opcji!   to dobry dzień i staraj się nie zostać zbanowanym za głupi / głupi powód, ponieważ nie myślisz tego wystarczająco dużo.
Reply
Skąd masz te informacje?
Reply
a co z widzeniem w nocy?
Reply
Zombie mogą być tylko headshot -.-
Reply
Zacytować: Originally Posted by iZeD Zombie mogą być tylko headshot -.- Tak, śmiałem się tak bardzo, kiedy zobaczyłem, co powiedział
Reply
Biegnij zbyt długo, masz nightvision bez gogli, hack w ciągu dnia jest natychmiast wykrywany, biegnij zbyt szybko, strzelaj do ludzi przez ściany, chodź przez ściany itp. Lista jest po prostu nie być głupia.
Reply
sprint w rzeczywistości nie spowoduje, że zostaniesz zbanowany, ponieważ dali nam bary z granola, które uzupełniają sprint, więc nie mają możliwości dowiedzenia się, czy twoje oszustwo, czy po prostu jedzenie granola, gdy biegasz. również strzały zombie nie są rejestrowane. ponieważ, aby zabić zombie, strzały są niezbędne do gry. Powiedzieli ci nawet to w przewodniku.
Reply
co za miły facet, żeby nas ostrzec, jak nie zostać zbanowanym ...) ....
Reply
Cóż, jeśli ESP dla graczy, przedmiotów + zombie nie jest wystarczające, to i tak jesteś kulawy, za pomocą celbota jest opóźniony. Facet użył Aimbota z unknowncheats.me z snajperem i nie trafił jak 6 strzałów, po tym jak zabiłem go swoim M16 bez żadnej celówki (cóż, nie miałem odwetu, ale kogo to obchodzi) i ten facet powiedział mi, że jestem hakerem, po tym jak on wstępnie celował mnie, gdy byłem na tym 500 metrowym obszarze. Wszystko, co musisz zrobić, aby nie zostać zbanowanym, to grać fair lub musisz używać tylko ESP, aimbot jest bezużyteczny, a kody, które pozwalają ci biegać przez ściany itp. To bzdura.
Reply
podczas jedzenia granoli trzeba się trochę zatrzymać. Tbh opuszcza opcje wściekłości, więc zasady Darwina są przestrzegane.
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)