Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aimbot + esp
mój aimbot i esp oba działają świetnie, ale tylko wtedy, gdy mam jedną z nich na ... więc kiedy mam aimbot na i na mojej grze, a kiedy mam tylko aimbot na lub tylko moje esp na to działa bezbłędnie .. ktoś zna ten problem?
Reply
Czy tworzy nieskończoną pętlę, gdy oba są włączone?
Reply
brzmi dla mnie jak praca c + p zła. Sprawdź swoje pętle i w2.
Reply
Zacytować: Originally Posted by scrapdizle brzmi dla mnie jak praca c + p zła. Sprawdź swoje pętle i w2. rolf dlaczego "brzmi dla mnie jak c + p praca poszła źle ..." ale moje w2s działa dobrze, użyj tego samego w cod2 i moje imię esp działa dobrze, gdy aimbot jest wyłączony więc prawdopodobnie 1 z moich pętli, już go szukałem ... ale nadal jestem phailz
Reply
niewiele możemy powiedzieć bez kodu, nie?
Reply
jeśli używasz celowania kością i kości, szczególnie 2x rejestracja tego samego tagu może spowodować awarię
Reply
Rozmawiałem z nim na msn, używał wskaźników pływaka, zamiast tablic float [3] ..... lol
Reply
Zacytować: Napisał R4z8r Rozmawiałem z nim na msn, używał wskaźników pływaka, zamiast tablic float [3] ..... lol jup R4z8r pomógł mi, spieprzyłem moje wskazówki: P więc naprawiłem to, w każdym razie
Reply
jeśli pytasz na forum o pomoc, ale dlaczego skorzystałeś z pomocy msn znajomych / chłopaków?
Reply
Zacytować: Napisał King-OrgY jeśli pytasz na forum o pomoc, ale dlaczego skorzystałeś z pomocy msn znajomych / chłopaków? zobaczył moją pocztę, a potem pomógł mi ... więc gdybym nie napisał, nie pomógłby mi prawdopodobnie
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)