Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NoRecoil
to doprowadza mnie do szału       Kod:   #include <windows.h> bajty DWORD; HANDLE hand = NULL; int iw3mpBase = FindWindow (NULL, "iw3mp.exe"); DWORD NoRecoil = iw3mpBase + 0x57DFF; // NoRecoil BYTE NoRecoilOn [2] = {0x75, 0x12}; BYTE NoRecoilOff [2] = {0x74, 0x12}; void BeginHack () {// NoRecoil if (GetAsyncKeyState (VK_F1)) {WriteProcessMemory (hand, (void *) (NoRecoil), NoRecoilOn, sizeof (NoRecoilOn) i bajty); } else {WriteProcessMemory (hand, (void *) (NoRecoil), NoRecoilOff, sizeof (NoRecoilOff) i bajty); }}   tak czy owak ten błąd ive szukał rozwiązać od kilku dni, ale po prostu nie mogę go uzyskać.       Kod:   d: \ users \ troy \ moje dokumenty \ visual studio 2008 \ projects \ norecoil \ norecoil \ memoryhacks. cpp (5): błąd C2664: "FindWindowW": nie można przekonwertować parametru 2 z "const char [10]" na "LPCWSTR" 1> Wskazane typy nie są powiązane; Konwersja wymaga reinterpret_cast, C-style cast lub function-style cast   każda pomoc byłaby wspaniała i wysoko ceniona (na pewno warte niektóre + rep)
Reply
zastąpić int iw3mpBase = findwindow (null, "iw3mp.exe"); z DWORD iw3mpbase = (DWORD) GetModuleHandle ("iw3mp.exe"); to shud naprawić ten błąd, jeśli to, co chcesz, cus u wud jus użyj wtryskiwacza, aby wstrzyknąć, zamiast znaleźć okno
Reply
dzięki, ale wciąż mam ten sam błąd Kod: #include bajty DWORD; HANDLE hand = NULL; DWORD iw3mpBase; DWORD iw3mpbase = (DWORD) GetModuleHandle ("iw3mp.exe"); DWORD NoRecoil = iw3mpBase + 0x57DFF; // NoRecoil BYTE NoRecoilOn [2] = {0x75, 0x12}; BYTE NoRecoilOff [2] = {0x74, 0x12}; void BeginHack () {// NoRecoil if (GetAsyncKeyState (VK_F1)) {WriteProcessMemory (hand, (void *) (NoRecoil), NoRecoilOn, sizeof (NoRecoilOn) i bajty); } else {WriteProcessMemory (hand, (void *) (NoRecoil), NoRecoilOff, sizeof (NoRecoilOff) i bajty); }} błąd jest Kod: 1> d: \ users \ troy \ moje dokumenty \ visual studio 2008 \ projects \ norecoil \ norecoil \ memoryhacks. cpp (6): błąd C2664: "GetModuleHandleW": nie można przekonwertować parametru 1 z "const char [10]" na "LPCWSTR" 1> Wskazane typy nie są powiązane; Konwersja wymaga reinterpret_cast, C-style cast lub function-style cast jedyna różnica w tym błędzie zmieniła się z parametru 2 na 1
Reply
stosowanie: HANDLE CallOfDuty4 = GetCurrentProcess (); WriteProcessMemory (CallOfDuty4, (void *) 0x00457DFF i NoRecoil, 2, 0); ... ale hej jego statyczne, dlaczego nie używaj BYTE NoRecoil [] = {0x75, 0x12}; BYTE NoRecoilOrig [] = {0x74, 0x12}; niepodpisana długa Ochrona; // recoil orig VirtualProtect ((void *) 0x00457DFF, 2, PAGE_READWRITE i ochrona); memcpy ((void *) 0x00457DFF, (const void *) NoRecoilOrig, 2); VirtualProtect ((void *) 0x00457DFF, 2, Ochrona, 0); //Bez odrzutu VirtualProtect ((void *) 0x00457DFF, 2, PAGE_READWRITE i ochrona); memcpy ((void *) 0x00457DFF, (const void *) NoRecoil, 2); VirtualProtect ((void *) 0x00457DFF, 2, Ochrona, 0);
Reply
Kay kilka rzeczy ... 1. Baza .exe jest zawsze statyczna. I robisz "Bazowy + offset" Kiedy przesunięcie jest już + podstawa. Zmień przesunięcie na BASE + 0x17DFF Lub jeszcze lepiej porzuć uchwyt modułu i po prostu użyj 0x57DFF. Kod: WriteProcessMemory (ręka, (void *) (0x57DFF), NoRecoilOn, 2, 0); 2. Zmień URZĄDZENIE na Kod: HANDLE hand = GetCurrentProcess (); 3. Czy to cały twój kod? Gdzie jest Twoja biblioteka dll? 4. Gdzie jest twój bool? Skrót nie będzie wiedział, który jest wyłączony lub włączony ...
Reply
po prostu użyj HANDLE hand = GetCurrentProcess ();
Reply
Wolałbym, co mówiłem, lub używał FindWindowW (NULL, (LPWSTR) "bla"); lub reinterpret_cast (i cokolwiek); R4z8r
Reply
Zacytować: Napisał R4z8r Wolałbym, co mówiłem, lub używał FindWindowW (NULL, (LPWSTR) "bla"); lub reinterpret_cast (i cokolwiek); R4z8r Jeśli woli używać Unicode, może to zrobić: Kod: FindWindowW (NULL, L "bla"); lub Kod: FindWindowW (NULL, _T ("bla")); // Używanie _T () pozwoli ci przełączać się pomiędzy Unicode i Multi-byte bez konieczności zmiany czegokolwiek Nie trzeba pisać, rzuć go.
Reply
jeszcze lepiej, ale myślę, że mógłby lepiej użyć wielobajtowego zestawu znaków - Nie ma znaczenia z hackami. Dzięki, że wskazałeś na konflikt R4z8r
Reply
ok dzięki konfliktowi R4z8r za całą pomoc, skończyło się na zmianie tych 2 rzeczy, które powiedziałeś do walki i mam to Kod: #include #define DLL_PROCESS_ATTACH ("NoRecoil.dll"); Bajty DWORD; HANDLE hand = GetCurrentProcess (); DWORD iw3mpBase; DWORD iw3mpbase = (DWORD) GetModuleHandle ("iw3mp.exe"); DWORD NoRecoil = iw3mpBase + 0x57DFF; // NoRecoil BYTE NoRecoilOn [2] = {0x75, 0x12}; BYTE NoRecoilOff [2] = {0x74, 0x12}; void BeginHack () {// NoRecoil if (GetAsyncKeyState (VK_F1)) {WriteProcessMemory (hand, (void *) (NoRecoil), NoRecoilOn, sizeof (NoRecoilOn) i bajty); } else {WriteProcessMemory (hand, (void *) (NoRecoil), NoRecoilOff, sizeof (NoRecoilOff) i bajty); } DLL_PROCESS_DETACH; } teraz kompiluje się dobrze bez żadnych błędów, po prostu nie działa po wstrzyknięciu i naciśnięciu F1 i czy muszę zmienić DLL_PROCESS_ATTACH ("NoRecoil.dll"); polubić "iw3mp.exe im nie w pełni pewien? Spróbowałem, ale to naprawdę nie robi różnicy (nadal nie działa)
Reply

Users browsing this thread: 1 Guest(s)